Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: 54$

  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    18k SH jakies 400 graczy.
    Zostało około 20
    Stół dość łatwy, nie ma problemu z kradzieżą, 6 i 4 dość słabi i luźni, prędzej czy później oddadzą swoje żetony.3 i 5 tacy sobie i się raczej murowali, łatwo się im kradło blindy.
    1 to bardzo dobry gracz rozumiejący grę, często kradł.Na showdown pre flop raz pokazał JJ i dwa razy AK.
    Wcześniej nie było takiej akcji jak moja więc nie wiem z jakim zakresem mógł to zagrać, ale sądze że z dość wąskim (później była i pokazał wtedy KK)
    Ogólnie uważam że było jeszcze dośc sporo gry i powinienem dać fold bo było wiele lepszych i pewniejszych sytuacji do zdobywania żetonów.
    Jaka jest według was najlepsza decyzja?




    Seat 1: 1 (204,482 in chips)
    Seat 6: HERO (101,222 in chips)
    Seat 7: 3 (23,863 in chips)
    Seat 8: 4 (30,924 in chips)
    Seat 9: 5 (23,724 in chips)
    Seat 10: 6 (63,040 in chips)


    ANTES/BLINDS
    5 posts ante (250),
    6 posts ante (250),
    1 posts ante (250),
    HERO posts ante (250),
    3 posts ante (250),
    4 posts ante (250),


    5 posts small blind (1,250),
    6 posts big blind (2,500),

    DEALING_HOLE_CARDS
    [ ]

    PRE-FLOP
    1 raises to 6,250,
    HERO raises to 20,000,
    3 folds,
    4 folds,
    5 folds,
    6 folds,
    1 raises to 204,232 and is all-in,
    HERO ?
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 18-03-2010 o 12:28

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Po co 3betujesz jeśli chcesz teraz foldować?

    Poza tym co to rozdanie robi w HSMTT? 18k gtd? lol

    Ja flatuję pre OR jak nie ma historii 3betowania albo przeciwnik nie jest idiotą.

  3. #3
    Scallowałbym jego all ina. Albo poniosła go fantazja dużego stacka i jest pewny swojej kradzieży, albo trzyma pocket pokroju JJ QQ i mamy cf. Wszystko zależy jeszcze od tego czy każde kolejne miejsce i troche więcej $$ ma dla Ciebie duże znaczenie czy myślisz o top3 i znacznie większej wygranej.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    generalnie mash +1
    3bet to straszny spew tutaj, defaultowo call i gramy w pokera (+ moze jakis agresywny duren postanowi squeezowac)
    as played fold

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Poza tym co to rozdanie robi w HSMTT? 18k gtd? lol
    Może rzeczywiście to żaden HSMTT, ale widziałem tam 22gtd i jakoś sie nikt nie czepiał.

    Ogolnie chciałem sprawdzić na czym stoje, i wydaje mi się że 3bet dał mi odpowiedź.
    A z drugiej strony jakoś nie za bardzo zależało mi na multi pocie, a po call na pewno znaleźli by się chętni.
    Jednak ogólnie nie wiem czemu za bardzo nie rozważałem call i chyba byłby zwyczajnie bezpieczny.

    Peterrr powiedz mi czemu "3bet to straszny spew tutaj"?
    To jakiś mega błąd "znawco?lol

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Bo 3betujesz tutaj as bluff.

    Jak nie chcesz sprawdzić 4bet pusha to po co jest ten 3bet vs random niby?
    Równie dobrze mogłeś tak zagrać z 43s. Niepotrzebnie zamieniasz w blef rękę z showdown value.

  7. #7
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    To nie był random

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez masaker Zobacz posta
    To nie był random
    [ ] relevant

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Ale właściwie czy taka linia jak moja przy takich stakach jest niezbyt dobra, bo nie widzę oczywistych odpowiedzi?
    Jak dla mnie koleś się stakował z max zakresem JJ+ AK.

    Tylko z drugiej strony jeśli bym dostał stół z A lub K jako tp to chyba już bym z puli nie miał jak wyjść.
    To chyba taka próba agresji z dziwną asekuracją.

    Rozumiem, że wg was albo call pre flop albo 3bet i call all in?

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Nie chce wchodzic w droge Mashowi ktory jest zdecydowanie b doswiadczonym graczem mtt ode mnie i pewnie ma racje

    Mi osobiscie sam 3 bet jako zagranie sie podoba - nie podoba mi sie jego wielkosc - ja tu gram ok 18.225 i w zupelnosci to wystarczy.

    Co do decyzji .. napisales ze to solidny kumaty gracz - wiec ja raczej robie fold bo nie chce sie flipowac / w najlepszym przypadku / za caly stack zostaje ci 80 k i jeszcze mnostwo czasu na gre - tym bardziej jesli radzisz sobie na stole i zdobywasz zetony bez showd
    Pozdr