Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 96
  1. #41
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez legion Zobacz posta
    nie rozumiem dlaczego autor tego smiesznego artykulu jest tak bardzo przejety zyskami roomow (od kogo wzial w lape?).
    komentarze przedstawicieli którego roomu sa pod tym artykułem?
    całkiem przypadkowo jest to głowny sponsor tego portalu który całkiem przypadkowo nie ma rakebacku w swojej ofercie

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    maja, tylko u nich to sie nazywa program vip ;]

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    maja, tylko u nich to sie nazywa program vip ;]
    No i o to mi chodzi właśnie - wszyscy dają coś. Co za różnica, czy to się nazywa rakeback, czy reload bonus, czy super-bonanza-bonus, czy porshe za punkty vip? Przecież to wszystko jest to samo - grasz, zbierasz punkty, dostajesz kasiurę.

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Specjalnie nigdy się tym nie interesowałem, ale z tego co słyszałem, to te kolejne poziomy VIP na PS do SN włącznie jakoś nie rozpieszczają graczy. Natomiast aby osiągnąć dającą duży zwrot SNE to trzeba być degeneratem. Anyway, najgorsze na PS jest to, że oni twardo używają metody "dealt" promującej nitów, tymczasem chodzą słuchy, że największy konkurent, czyli FTP, ma przejść na metodę "contributed". Nawet nitPoker właśnie przeszedł na tą metodę.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 06-01-2010 o 11:10

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Specjalnie nigdy się tym nie interesowałem, ale z tego co słyszałem, to te kolejne poziomy VIP na PS do SN włącznie jakoś nie rozpieszczają graczy. Natomiast aby osiągnąć dającą duży zwrot SNE to trzeba być degeneratem.
    dlatego:
    - Europejczyk
    - z mikro/niskich stawek
    - nie grajacy 120 stolow
    - korzystajacy z PS

    to GLUPEK, bo jak inaczej mozna nazwac czlowieka, ktory bierze 15% zamiast 50%?

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    tą metodę
    "tę" metodę.

    Tak w ogóle, to wcale do mnie nie przemawia teza, jakoby dealt premiowało nitów. Przecież zdecydowanie premiuje ludków 70/0, którzy oglądają miliony flopów ale na nich szybko foldują gdy nic nie trafią. Przecież nit dorzuca do puli bardzo rzadko, a jeśli już dorzuca to na ogóół dużo.

    Jestem nitem. Przez pierwsze kilka sesji na iPoker z nowym naliczaniem nie zauważyłem, żeby vipki leciały mi wolniej.

  7. #47
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    "tę" metodę.

    Tak w ogóle, to wcale do mnie nie przemawia teza, jakoby dealt premiowało nitów. Przecież zdecydowanie premiuje ludków 70/0, którzy oglądają miliony flopów ale na nich szybko foldują gdy nic nie trafią. Przecież nit dorzuca do puli bardzo rzadko, a jeśli już dorzuca to na ogóół dużo.

    Jestem nitem. Przez pierwsze kilka sesji na iPoker z nowym naliczaniem nie zauważyłem, żeby vipki leciały mi wolniej.
    nit placi mniej rake a dostaje punkty za wszystkich graczy na stole. moze Tobie nie beda lecialy wolniej ale beda lecialy szybciej graczom loose. Poza tym metoda contributed jest tylko po czesci sprawiedliwa bo nie uwzglednia tego ile wkladasz do puli.

    Mimo wszystko lepiej zeby premiowala graczy 70/0 niz 8/6

    Jeszcze dodam, ze jak kiedys pisal Alchemik o przeliczniku bonusow 8x na ongame jemu wychodzilo ponad 40% rb a u mnie przy 19/17 jakies 35%, czyli biorac pod uwage rb to bardziej oplaca sie byc loose.
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 06-01-2010 o 11:21

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlatego:
    - Europejczyk
    - z mikro/niskich stawek
    - nie grajacy 120 stolow
    - korzystajacy z PS

    to GLUPEK, bo jak inaczej mozna nazwac czlowieka, ktory bierze 15% zamiast 50%?
    No wiesz, gdy ktoś gra coś innego niż NLH to może mieć problemy z table selection mając do wyboru 1 czy nawet 0 stołów. Do tego nieraz w jakimś krzaczorze.

    Poza tym mi osobiście wystarczają zwroty na poziomie 15% (czyli jakiś bonusik od czasu do czasu albo jakaś gówniana promocja). A to dlatego, że jestem w zupełności usatysfakcjonowany moimi wynikami z gry. I nie jestem zbyt chciwy.

    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    u mnie przy 19/17
    Nit!

    jdx

  9. #49
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A tak w ogóle, to właśnie mi sufler podpowiedział - precież ta dyskusja jest totalnie bez sensu. Macie roomy bez rakebacku którego tak nienawidzicie to tam grajcie. Ja go lubię, więc gram tam gdzie jest. Co własciwie boli takich jak jdx? Że jest różnorodność i każdy może wybrać to co jemu pasuje? Wolałbyś żeby Twoja racja była najtwojsza i w związku z tym jedyna słuszna? Macie swoje PS bez rb to tam grajcie, na czym polega problem?

  10. #50
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    jestem w zupełności usatysfakcjonowany moimi wynikami z gry.
    A ja moimi z gry+rakeback, więc co Cię boli?