Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Chcialem zrobic cos dla poczatkujacych graczy ( takich jak ja ) i umiescic onfo w jakich poker roomach i o ktorej sa tak zwane freerolle....

    Z tego co wiem i mam nadzieje ze sie nie myle to moge podac takie:

    bwin.pl
    14:30 oraz 24:00
    o 300$

    EuroPoker.com
    18:00
    chyba o 500$

    pokerstars.com
    14:15
    20:30


    i ja narazie wiem o tylu.... prosilbym bardziej doswiadczonych graczy o uzupelnienie listy, co ulatwi wielu ludziom poczatek jak i paru doswiadczonym moze przyniesc troche pieniedzy.... [/b]

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    103
    Chcialem zrobic cos dla poczatkujacych graczy ( takich jak ja ) i umiescic onfo w jakich poker roomach i o ktorej sa tak zwane freerolle....

    Z tego co wiem i mam nadzieje ze sie nie myle to moge podac takie:

    bwin.pl
    14:30 oraz 24:00
    o 300$

    EuroPoker.com
    18:00
    chyba o 500$

    pokerstars.com
    14:15
    20:30


    i ja narazie wiem o tylu.... prosilbym bardziej doswiadczonych graczy o uzupelnienie listy, co ulatwi wielu ludziom poczatek jak i paru doswiadczonym moze przyniesc troche pieniedzy.... [/b]

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Na i4poker.com jest tez sporo freerolli przez caly dzien. Jest tez polski freeroll na i4 w srody o 18.15 i glowny w niedziele 18 czy 19 jakos tak

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Na i4poker.com jest tez sporo freerolli przez caly dzien. Jest tez polski freeroll na i4 w srody o 18.15 i glowny w niedziele 18 czy 19 jakos tak

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    szukanie freerolli z google nie polecam - większość jest albo po prostu nieopłacalna (chociażby jak te na Absolute Poker czy PokerChamps - co z tego że kilkanaście dziennie, skoro wygrywasz jednego dolca po paru godzinach męki), albo co gorsza w pokerroomach, w których nigdy nie wypłacisz kasy, bo np nie akceptują Polaków

    Jeśli miałbym polecać freerolle dla zupełnie początkujących, to zdecydowanie:
    1) i4poker - dużo freerolli i brak jakichkolwiek problemów z wypłatą (choć teraz już jest trudniej niż kiedyś, bo więcej ludzi gra)
    2) PokerDream - pustki i słaby poziom, również brak problemów z wypłatą
    3) Bet365 - jeden z niewielu pokerroomów z sieci Prima, w których nie ma żadnych problemów z wypłatą nawet bez depozytu, w dodatku co sobotę zajebisty freeroll o $5000

    Poza tym polecam NoblePoker (jako jedyny z sieci ipoker daje w prezencie zupełnei darmowe $2,5 na start - to jest ważne dla każdego początkującego i jest trochę freerolli również), sieć BossMedia - najlepiej CelebPoker - nie ma dużo freerolli, ale jak już coś się wygra, to można zacząć budować bankroll ze względu na fatalny poziom grających, a z sieci Ongame polecam Betssona (nie Europoker - tu uwaga do założyciela wątku - wygranych z tego ich freerolla nie da się wypłacić bez rozegrania kosmicznej ilości raked hands)

    To tyle - może inni coś dodadzą, przypominam, że są to rady dla zupełnei początkujących, którzy chcą się nauczyć grać, ale jednocześnie mieć świadomość, że coś wygrywają (bo prawda jest taka, że granie we freerollach typu te na Absolute Poker niczym się nie różni od gry na Playmoney)

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    Aston ta promocja 2.5$ na Noblepoker jest aktualna???

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Głowy uciąć sobie nie dam, ale jeszcze niedawno była

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Kraków, Suburbia ;)
    Posty
    44
    na i4poker rzeczywiscie mozna grac praktycznie cala dobre freerolle i jest nawet fajnie, bo od razu cos sie dzieje, nie tak jak na party poker, gdzies przez pierwsza godzine lub dwie po prostu klikamy rownoczesnie ogladajac film czy grajac w quake'a

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    35
    Ja proponuje pitbullpoker.com co godzine od 9.30 sa freerolle graczy okolo 250. Nic tylko zyczyc powodzenia

    mala pomylka napisalem piratepoker zmiast pitbull