Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Suwałki / Łódź
    Posty
    81
    Tak to znowu ja... koniec sesji oznacza więcej czasu na analize swojej gry.

    Zaczelo sie tak, ze dostałem od sebkrola 8DVD z pokerem, z czego 2x helmuth, a reszta to WPT/Poker superstars. Kilka już obejrzałem.

    Gra tam jest bardzo agresywna. 10 osób przy stoliku, zazwyczaj wchodzą 2-3. Bety, to conajmniej 4BB.
    Gdy gram na NL4, to zazwyczaj wchodzi z 3-4 osoby. Bety żadko przekraczają 6BB.

    Czy chodzi o brak umiejętności, strach o bankroll, czy inszą inność?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Uważasz, że gra turniejowa to to samo co cash game? IMO to nie ma sensu, ponieważ to są 2 różne style gry. Wiadomo mają niektóre cechy wspólne, ale to nie wystarczy aby je porównywać.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ponadto w relacji z turnieju widzisz tylko wybrane rece, te najciekawsze. Wszystkie inne gdzie nie ma flopa sa pomijane. To bardzo zamywa obraz gry. Tak naprawde gra wyglada: rozdanie, fold fold fold raise fold fold, rozdanie, fold fold raise rerasie fold fold fold, rozdanie itd

    Gra turniejowa bardzo rozni sie od gry na stolach zwlasza w pozniej fazie turnieju, generalnie kazdy w tej grze dostaje dwie karty ale czasu zeby sie nauczyc wszystkiego potrzeba bardzo duzo...

    Goral

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Rebelek
    sebkrola 8DVD z pokerem
    no ladnie zaraz mnie wsadza za piractwo :lol:

    a co do tematu to tak jak psize goral to sa wybrane rozdania no bo inaczej bys sie zanudzil ogladajac gre, mysle ze relacje nie sa stricte do analizy i nauki (ulepszania) swojej gry

    Ja traktuje to jako swietna zabawe ale z czasem zaczynasz dostrzegac glebokosc przemyslen i analiza gracza ktory wykonuje nietypowe zagranie generalnie jest to bardzo mile zajecie zwiazane z naszym hobby pomaga sie odstresowac i spojrfzec na gre nieco z innego punktu


    Wogole rebelek podziwiam cie za merytoryczne podejscie do gry gdybym ja tak zaczynal to juz pewnie bylbym pare poziomow wyzej. Nie pozostaje mi nic jak czekac az mnie dogonisz i przescigniesz wtedy napewno zmotywuje mnie to tez do jeszce lepszej gry i doskonalenia umiejetnosci