Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: BM dla S&G

  1. #1
    GuestJ Guest
    Jaki jest waszym zdaniem dobry BM dla S&G. Gram na betssonie, startowałem z 40$, pograłem troche takich za 1,2$ i po ponad 100 rozegranych mam 55$...czyli za dobry nie jestem. Moje pytanie brzmi od kiedy waszym zdaniem przejść na 2,2$... Jak (jeśli) dobije do 80$??? Wydaje mi się że to by było bezpieczne rozwiązanie. A może skoro mi idzie tak średnio to mam sobie narazie odpuścić takie rozważania? Ah no i czy różnica w poziomie będzie jakaś znaczna przy takich stawkach?
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 29-07-2007 o 17:39

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Różnicy nie ma żadnej,przynajmniej ja nie poczułęm .Wciąż znaczna przewaga mega loose fishy. Bankroll to najlepiej żebyś miał conajmniej na 30BI.Przynajmniej jak tak gram.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    poczytaj trochę Roya Rounder'a i od razu przejdź na 10+1$.
    BI miej ok 20, 25 i powinno styknąć.
    graj 3 stoły równocześnie.
    nie będziesz się nudził i nie będziesz za bardzo filozofował nad grą.

    S&G to na prawdę niedocenione trochę źródło kasy.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Z 55$ to raczej nie na 10+1 .

    W kilku miejscach już się spotkałem z 30 BI tak jak to pisał ziom -w Twoim przypadku to bym już pewnie przechodził - głównie z powodu takiego samego rake'a na obu poziomach- 20% to zdzierstwo.

    Twoje wyniki też tak naprawdę na pewno nie są złe - gdybyś miał ludzkie opłaty turniejowe to ROI by wynosiło ponad 25% !
    Trochę może mało gier żeby już ROI oceniać ale tego to nie wiem bo nie mam rozeznania jaka powinna być reprezentatywna próbka (jest gdzieś na forum w temacie o s&g właśnie).

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Cytat Zamieszczone przez Tramwaj Zobacz posta
    W kilku miejscach już się spotkałem z 30 BI tak jak to pisał ziom -w Twoim przypadku to bym już pewnie przechodził - głównie z powodu takiego samego rake'a na obu poziomach- 20% to zdzierstwo.
    Ja grywam z rake 30% ....

  6. #6
    GuestJ Guest
    Kurde troche się jeszcze boje wejść na te za 2$, wcale jeszcze tak dużo nie zarobiłem. Ok 3 rzay zdarzyły mi się wtopione sesje po 10 z rzędu, a nawet jak wtopie 5 razy to zaczynam już się czuć nieswojo. Znaczy że roi 25% to ok??? Jeszcze nie wiem czy ta wygrana to za sprawą skila czy mam fart po prostu. Przy okazji, znacie jakiej narzędzie do S&G które by pokazywało ile wygrałem itp. Bo zapisuje w notatniku i jak mam potem obliczać roi to mnie az boli.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 29-07-2007 o 18:50

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Jeżeli chodzi o te turnieje to ja jak narazie przebyłem drogę od $2+0,2 do $20+2 na bwinie. Im wyżej tym bardziej tight, ale skoku poziomu drastycznego nie ma, a ja akurat z rockami lubię grać, więc i wyniki były coraz lepsze.

    Co ważne to nie wiem jak na tych jedynkach ale na dwójkach płaconę są dwa miejsca a na 5,10 i 20tkach 3 i to jest dość ważna różnica. Z tego też powodu proponowałbym omjanie dwójek. Na jedynkach za to jest chory rake tak więc na Twoim miejscu dograłbym do ponad 100 bucksów i przenosił się na $5,50

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez ===ziom=== Zobacz posta
    Ja grywam z rake 30% ....
    Zmień room.

    Jimi: Jak nie będziesz się czuł pewnie to nie przechodź.
    Przede wszystkim musisz się czuć na siłach - żeby grać swoją optymalną grę.

    A no i jeżeli rzeczywiście tylko 2 miejsca płatne to lipa trochę ale to chyba tylko na bwinie ?
    (Większy variance z tego powodu i wiekszy roll trzeba mieć. )

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Betsson i bwin to jedna sieć więc i S&G te same z tym, że ja gram tylko turbo - po co siedzieć godzinę jak można 30 min no i te emocje .

    Teraz patrzę i faktycznie w jedynkach też top 2 paid tylko. Jeżeli chcesz zredukować wachania bankrolla to mimo wszystko starałbym się zbudować bankroll do 150$ i zmiatać na 5+0,5, poza tym gracze wydają się tam troszeczkę bardziej przewidywalni. A przy top 3 paid nawet nie majac specjalnie kart (a niestety tutaj w 90% grasz kartami) masz znacznie wyższe szanse na wypłatę (wystarczy się dokulać do top 4 i wtedy agresywnie napierdalać o ile nie miałeś się okazji wcześniej zbudować.
    Ostatnio edytowane przez monthy ; 29-07-2007 o 19:37

  10. #10
    GuestJ Guest
    No niestety, te 2 płatne miejsca to niezła gejoza. Ja tam staram się grać dla 1 miejsca bo nagroda za 2 jest shitowa i wynik jest taki że często odpadam 3 lub 4. A co z tym programem? Istnieje takie coś?
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 29-07-2007 o 22:22