Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    Witam chcialbym sie zaglebic w pokera ale nie wiem o czym czytac mozecie mi przytoczyc pojecia ktore warto sie nauczyc ? chodzi mi o pojecia takie jak:

    - cbet
    - second burrel
    - blocking bet
    - pod odds / ilimped odds
    - floating
    - sques play

    O wyzej wymienionych juz mniej wiecej wiem o jakich jeszcze powinienen wiedziec ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    second barrel
    pot odds implied odds
    squeeze play

    Jest bardzo dużo przydatnych pojęć. Jeśli spotykasz jakiś termin, którego nie rozumiesz, to najlepiej poszukaj jego wyjaśnienia w jednym z wielu pokerowych słowników dostępnych w sieci, ewentualnie zapytaj na forum.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    przejzalem slownik ale tam za wiele nie bylo jak natrafie na jakies pojecie to odrazu wpisuje je w google i czytam o nim na jakims serwisie pokerowym ale trzeba wiedziec o jakich pojeciach czytac

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    O wszystkich, których nie rozumiesz?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    18
    lol chyba mnie zle zrozumieliscie oczywiscie jak jakiegos nie rozumiem to o nim poczytam ale najpierw musze wiedziec o istnieniu takiego pojecia np przed chwila dowiedzialem sie o takim pojeciu jak probe bet przeczytalem o nim i juz wiem co to jest ale wczesniej nie mialem pojecia ze takie slowko istnieje wiec jak mialem o nim przeczytac ?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Czytasz jakiś artykuł o pokerze -> trafiasz na niezrozumiały termin -> szukasz wyjaśnienia -> ewentualnie piszesz na forum

    A jeśli chcesz przejrzeć słowniki, to poza tym, który wkleił Doli, polecam:
    PokerStrategy Glossary
    Pokerowy Słownik | Poker Dla Początkujących | PokerTexas.pl
    Poker Dictionary | Poker Glossary | Database of Poker Terms