Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    jaki jest koń każdy widzi żenująca sprawa

  3. #3
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    nie do wiary, nie dosc ze facet otwarcie koliduje, to jeszcze publikuje taka przewulgarna aborcje na dosc znanej stronie... zgadza sie, rece opadaja

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez JaysonRR Zobacz posta
    nie dosc ze facet otwarcie koliduje
    Oj tam, przecież napisał, że "już nigdy więcej nie idzie na żaden 'układ'". Z turnieju odpadł a Wy się czepiacie. "Takie polskie."



    A tak serio... W-T-F?!

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    sprawa jak i reakcja na nią oczywista i tematu właściwie nie ma sensu komentować

    mam za to jedno pytanie:
    KTO I W JAKIM CELU STWORZYŁ CZAT STOLIKOWY I DLACZEGO JESZCZE TEGO NIE WYCOFALI ?

    edit: to, że paplający gracze oddają rake do mnie nie przemawia, bo tacy siedzą przeważnie na 1 stoliku i mimo, że chętnie oddają to jednak niewiele
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-07-2009 o 19:22

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie chce mi się tam robić konta, ale jak czytam wyjaśnienia JD pod tym wpisem (oraz sam wpis) to nie wiem czy mam się śmiać czy klasyczny 'facepalm'. Ktoś tutaj czegoś nie przemyślał (i to nawet kilkakrotnie).

    Ale spoko, zawsze się zrobi aferę zwrotną jak tyle ludzi może go osądzać i się zostanie wybielonym.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    wszystko bardzo fajnie, ale facet niejednokrotnie wypisywal na swoim blogu a la :"nasze srodowisko pokerzystow", "w naszym srodowisku", etc., itp. dziekuje bardzo za takiego przedstawiciela
    nawiasem mowiac tez sie pary razy zastanawialem nad "instytucja" chatu.

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Bardzo prosze nie mówić o mnie jakby mnie tu nie było... jak macie cos do powiedzenia to nie mówcie do mnie per "on"...

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    lol a jak niby mamy mówić? może per Szanowny Jack Daniels?

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Dobra, dajcie spokój. PS się już tym zajął, dadzą na pewno adekwatną karę (czyli pogrożą palcem ), więc nie ma się nad czym rozwodzić...