Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 198
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    spędzając kolejną ośmiogodzinną sesję przed kompem zacząłem się zastanawiać jakby sobie urozmaicić dzień a przy okazji nabyć trochę czynnika zwanego zdrowiem. Kiedyś regularnie grałem i w kosza i w piłkę, ale z różnych przyczyn teraz nie mam takiej możliwości.

    Czy może ktoś z warszawskiej sceny pokerowej raz/dwa razy w tygodniu wyskakuje ze znajomymi rekreacyjnie na piłkę/kosza? Albo jeszcze lepiej, czy ktoś zna jakąś przyjemną salkę/halę, którą można wynająć raz w tygodniu wieczorkiem na dwie godzinki, żeby pobiegać za piłką albo porzucać do kosza? Wtedy moglibyśmy zebrać grupę z samego pokera, cobyśmy się znali razem. Osiem-dziesięć osób chyba damy radę zebrać?

    Bardzo bym był wdzięczny za wypowiedzi, w końcu cel jest szczytny!

    pozdr
    warsaw

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Pomimo rozwalonego kolana to ja jestem chetny na wszystkie tego typu atrakcje .

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ja też od jakiegoś czasu jestem sportowcem w kapciach i trochę nad tym ubolewam. Kiedyś uprawiałem biegi długodystansowe i grałem w klubie w tenisa stołowego. Generalnie piszę się na tę inicjatywę i zerknę w moim rejonie (Natolin, Ursynów) czy nie da się czegoś skombinować.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Ta a po 5 minutowej rozgrzewce zagracie w Texasa.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    9
    Ja jestem jak najbardziej za. Beda pewnie problemy z ustaleniem terminu ale jakos chyba bedzie mozna sobie poradzic z tym problemem.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Dobra inicjatywa. Możecie liczyć na moją obecność

    Znając moje lenistwo wolałbym, aby coś takiego było zorganizowane na Ursynowie lub Mokotowie, bo w dalsze zakątki Warszawy nie będzie mi sie chciało przebijać.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Jacek Zobacz posta
    Znając moje lenistwo wolałbym, aby coś takiego było zorganizowane na Ursynowie lub Mokotowie, bo w dalsze zakątki Warszawy nie będzie mi sie chciało przebijać.
    I call

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    fajnie, że są chętni. Mi tam dojazd na ursynów problemu nie sprawi, więc zorientujcie się tam w temacie. Wiadomo, że odpadają poniedziałki, wtorki i czwartki, więc zastanówmy się nad środą lub piątkiem. No i w co gramy? Piła czy kosz? a może i to i to albo na zmianę?

    pozdr
    warsaw

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    jesli bedzie Wam barkowac osoby to ja chetnie pogram w kosza lub pilke
    pozdrawiam
    Bugi

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    52
    też chętnie pokopie, a może nawet porzucam