Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    HERO gra 17/16 z att. to steal 29 po 130 rękach, ale przeciwnik jest przy stole od kilkudziesięciu. Staty przeciwnika bardzo zbliżone, tylko o połowę mniejszy att. to steal. Już raz mnie 3 betował i złożyłem się preflop, bo nie wiele miałem. Tutaj już mi śmierdziało i uważałem, że call preflop jest jak najbardziej w porządku. Pytanie co na flopie? Czy sprawdzilibyście to na flopie? A może raise? Jego CB dosyć duży, ale stół z drawami i może chce chronić dobrego A? Call nas tutaj commituje sądze. Z drugiej strony możliwe, że jesteśmy lepsi a jego 3bet to poprostu próba postawienia się i ograniczenia naszych steale'i w przyszłości? A może w końcu 4bet preflop do 10-12 i fold na pusha?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

    saw flop|saw showdown

    UTG ($25.55)
    MP ($67.65)
    Hero ($34.95)
    SB ($24.45)

    BB ($36.40)

    Preflop: Hero is Button with A, J.
    2 folds, Hero raises to $1, 1 fold, BB raises to $3.25, Hero calls $2.25.

    Flop: ($6.60) A, 9, T (2 players)

    Tutaj konwerter nie wiem dlaczego nie pokazuje beta za 6$ od przeciwnika.

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    hero fold to reraise

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    fold PF
    Jak już dałeś call to na FLOPIE bym dał call i liczył na to, że zaczeka na TURNIE i jeśli zaczeka to push

    ale ja tam fisha jestem

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    fold PF
    Jak już dałeś call to na FLOPIE bym dał call i liczył na to, że zaczeka na TURNIE i jeśli zaczeka to push

    ale ja tam fisha jestem
    Ale po naszym call już tego nie zrzucimy. Za dużo będzie w puli. 18 a my będziemy mieli 24.

    No dobra nikt więcej nie odpisuje więc zakończę wątek.

    Mój read był taki, że typ jest podenerwowany moimi ciągłymi stealami jego blindów i mu odbija. Lepej było zrobić 4beta preflop do 9-10 i złożyć się do pusha, którego pewnie by zrobił z silną kartą, bo grał agresywnie. Na flopie jego CB był duży i nie chciałem się scomittować, więc postanowiłem, że jednak oddam mu te 3.25$ pomimo, że mogę być blefowany. Po callu na turnie mielibyśmy idiotyczną sytuację. 18 w puli i 24 w kieszeni i już niemożliwy fold - a jeżeli fold to popełniliśmy błąd doprowadzając do takiej sytuacji.

    Foldnąłem do jego CB i pokazał , a więc read preflop był dobry.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Następnym razem takiego re-raisuj PF