Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Nie idzie mi coś ta gra, ale kurde nie wiem co jest nie tak... Zerknijcie na moje staty, może coś wymyślicie.

    Najpierw wykres z NL20 z PokerEV, zdecydowana większość to stoły SH
    Najbardziej wkurza mnie zielona linia. Jak sobie myśle ze przez te 60k rozdan oddałem bez showdowmnu ponad 1000$ to mnie krew zalewa



    Teraz staty z pokertrackera












    Krytykujcie do woli
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 29-01-2008 o 02:34

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Straszna sciane grasz. Wrzuc cos w stylu 18/15 a nie 15/10. Wiecej kradnij z pozycji zeby Attempt to steal Wskoczylo na 30 a nie 17.

    Z techniczych spraw wywal PreFlop aggresion factor z total aggression bo zamydla obraz.

    Mimo wszystko prawie 4ptbb/100 rak zle nie jest, ale na tych stawkach powinienes robic wiecej.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Z techniczych spraw wywal PreFlop aggresion factor z total aggression bo zamydla obraz.
    zrobione

    Mimo wszystko prawie 4ptbb/100 rak zle nie jest, ale na tych stawkach powinienes robic wiecej.
    To było w BigBlindach a nie ptBB, już zmieniłem...Ale nie ważne co na nl10, winrate z ponad 50k rozdań na nl20 poniżej krytyki
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 29-01-2008 o 02:41

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Co do samego wykresu z PokerEv. Z tego co mi wiadomo (prosze o weryfikacje, jesli podaje informacje bledna) jesli total winnings maleje, a sklansky buck rosnie to znaczy, ze mamy sporo pecha.

    Poza tym: mala agresja preflop, mala agresja flop (imo), maly attention to steal blinds. No i zadziwiajaco niski winrate z buttona. Popracuj nad agresja i bedzie dobrze

    btw. czym spowodowany jest ten spadek z 630$ na 380$ na przelomie 1500 hands?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Z tego co mi wiadomo (prosze o weryfikacje, jesli podaje informacje bledna) jesli total winnings maleje, a sklansky buck rosnie to znaczy, ze mamy sporo pecha.
    fajnie by było. Sklansky bucks odnoszą się do showdown winning i tylko z nimi mogą być porównywane. Teoretycznie więc mam tylko troche pecha, chociaż wydaje mi się że mam go w nadmiarze

    btw. czym spowodowany jest ten spadek z 630$ na 380$ na przelomie 1500 hands?
    Na 1500 hands to ja tam nic dziwnego nie widze Jeśli pytasz o przełom na ~40,000 rozdań to jak sam wykres pokazuje serią bardzo sympatycznych badbeatów i pewnie tiltem z nimi związnym
    W sumie to jak teraz patrze na ten wykres to do tej fatalnej serii badbeatów moje non-showdown winnings jeszcze nadążały za pozostałymi liniami. Potem to już tragedia

    ratujcie

    PS. przez te 60k rozdań 2700$ wrzuciłem na blindach... chyba naprawde muszę więcej kraść, by odzyskać choć część...
    BTW dlaczego na BB straciłem 3 razy więcej niż na małym? przeciez mały to 1/2 dużego?
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 29-01-2008 o 14:22

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta

    Poza tym: mala agresja preflop, mala agresja flop (imo), maly attention to steal blinds. No i zadziwiajaco niski winrate z buttona. Popracuj nad agresja i bedzie dobrze
    Agresja post flop jest OK.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Cytat Zamieszczone przez Goral Zobacz posta
    Agresja post flop jest OK.
    Ogolny wskaznik jest moim zdaniem ok. Ale nie uwazasz, ze lepiej byloby zmniejszyc agresje na riverze a zwiekszyc na flopie? Pytanie ucznia do mistrza

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Przywiazywanie zbytniej uwagi do paru miejsc po przecinku w agresji na poszczegolnych streetach jest przerostem formy nad trescia. Jeden bedzie wygrywal 6ptbb z agresja 6 a drugi agresja 2.5 i obaj beda zadowoleni. Agresja bilsona jest w 100% w granicach poprawnosci.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Trochę zielony w temacie jestem. Jak mam sobie zrobić żebym miał takie potrójne wykresy i o czym mówią poszczególne linie ( czerwona, zielona i ta trzecia)? Generalnie mam AF post flop na poziomie 2,5 - 3. I nie wiem co mam zrobić, żeby było więcej. Nie mogę przecież za kazdym razem ContBet robić. Jak uzyskujecie taką agresję? Też gram NL20 i jak narazie wynik jest czerwony. Generalnie też mam WpiP koło 17% PR = 13%. Gram od A9 wzywyż i niższe pary oraz KQ, KJ, QJ z pozycji. To za mało? Jakie rece moglbym dorzucic? Suited Coneectory, ale z kazdej pozycji czy tylko z buttona?

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    No tak ale jednak statsy o czyms mowia. Skoro ciagle widze ze uznawani za dobrych gracze w Polsce maja AF na SH powyzej 3 a czesto nawet i 4 a ja mam 2,5. To cos jest chyba nie tak.

    No zainstalowalem programik, sądze że pewnie by mi sie bardzo przydał tylko że do tej pory grałem na B2B i dupa zbita.
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 29-01-2008 o 22:19