Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Jak dla mnie i4poker i bezdyskusji rządzi. wszystko do bani
    - na turniej zeby wejsc dodatkowe okno odpalasz - podejrzewam ze jak pisali to oprogramowanie to nie wzieli pod uwage ze beda turnieje
    - odpalasz drugi stol, rezerwujesz miejsce i zalozmy przychodzi twoja kolejka ruchu na poprzednim stole to wlacza ci sie ten stary stol ale nic nie mozesz zrobic bo musisz po pierwsze wpisac kwote z jaka chcesz wejsc na nowy bo nie mozna odwrotnie najpierw ruch potem kwota
    - i te dźwięki nie wiem kto na nie wpadl ale chyba nawet G.Rasiak by lepeij je zagral na gitarze - maxymalna bania
    - w sofcie nie mozna sprawdzic ile ma sie pieniedzy tylko trzeba strone z logowaniem odpalic i sie zalogowac - bo automatycznie ssie nie wlaczy za trudno pomysleć
    - i podstawowy błąd z którym jak na razie nigdzie sie nie spotkalem to brak 10 osobowych stolików - ludzie mamy XXI wiek

    Dobra starczy tego jechania, czekam a inne propozycje

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    Bost media totalnie niestabilny soft i kolejki do stołów, to jakaś paranoja, czekasz 5 minut na wolne miejsce a później zwiesza ci się wszystko w .... w połowie rozdania. litości....

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Cytat Zamieszczone przez pukacz
    Jak dla mnie i4poker i bezdyskusji rządzi. wszystko do bani
    Gracze Omaha to rekompensują.

    Mnie wkurza soft Ongame. O ile w limita da sie grac, to nie moge przykladowo znalezc tak przydatnej w PL/NL opcji dokupienia zetonow. Moge to robic tylko po stracie wszystkich.
    Jezeli gdzies ona jest, prosze napiszcie gdzie

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Na pierwszym miejscu zdecydowanie PacificPoker, dalej siec BossMedia.

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez miecho
    Cytat Zamieszczone przez pukacz
    Jak dla mnie i4poker i bezdyskusji rządzi. wszystko do bani
    Gracze Omaha to rekompensują.

    Mnie wkurza soft Ongame. O ile w limita da sie grac, to nie moge przykladowo znalezc tak przydatnej w PL/NL opcji dokupienia zetonow. Moge to robic tylko po stracie wszystkich.
    Jezeli gdzies ona jest, prosze napiszcie gdzie
    To akurat proste. Mozesz to zrobic jak nie grasz w rozdaniu.
    Na chwile sit-out, ukaktywnia sie opcja cashier, klikasz, uzupelniasz kase, sit-in i jedziemy. Ca 2 sekundy

  6. #6
    Jeżeli chodzi o i4poker zapisałem się tam jak dawali 5$ (ludzie szok jaka rozrzutność). Jak zobaczyłem soft wrzuciłem wszystko w pierwszym rozdaniu i uciekłem czym prędzej. Ongame też skandal - totalnie nieczytelny, mało informacji, w turniejach nie mozna zobaczyć ile płacą za które miejsce (może ktoś wie?), tylko przenosi cie do struktury procentowej. Nie mozna na spokojnie poszukac odpowiedniego stolika do gry, tak wszystko "lata". A statystyki? Ludzie co to k..wa jest? Po co mi wiedziec, że jedno rozdanie trwało 1min40sek i że to rozdanie zajęło mi 1hand na iles tam? to możliwe jjest rozegranie jednego rozdania na 2 ręce? No i te cholerne avatary - od razu do kasacji. Jak grałem z avatarami, nie mogłem się skupic na konkretnych przeciwnikach, każdego na tej samej pozycji traktowałem jak poprzedniego.Fakt - zysk netto w statach może czemuś służyć, ale to chyba wszystko na +.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech
    w turniejach nie mozna zobaczyć ile płacą za które miejsce (może ktoś wie?)
    Klikasz na tournament info po rozpoczeciu turnieju.

    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech
    No i te cholerne avatary - od razu do kasacji.
    Przeciez da sie je wylaczyc.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    poker.com rzadzi!!!!!

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    jeszcze z 2 sieci i bedzie komplet = nie grajcie nigdzie wszystko syf :wink:

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Kraków, Suburbia ;)
    Posty
    44
    i4poker jest chyba jednak wielkim wygranym tego konkursu