Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Cześć

    przenoszę się prawdopodobnie na PS i szukam jak najwygodniejszych rozwiązań:
    podobają mi się takie karty jak na załączonym niżej obrazku

    Czy da się jednak może zrobić tak, żeby tło i stolik były w jednym kolorze?

    Ma ktoś może jakieś layouty dla PAHuda którymi mógłby się podzielić?
    Czy jest jakaś możliwość usunięcia tych kółek na obrazki bezsensownych?

    Pzdr i z góry thx za info

    PS - czy ktoś może robi dataminig na PS? a jeśli tak to za pomocą jakiego softu?

  2. #2
    Zamow sobie, a zrobia ci jakie chcesz
    http://psthemes.com/forum/

  3. #3
    Alchemik sledze twoj blog czasem i zaciekawilo mnie czy rezygnujesz (i jesli tak to dlaczego?) z tak wychwalanego Tower na rzecz Stars?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie wiem jeszce czy rezygnuje w 100% ale na bank chce dać szanse innemu roomowi

    A powody następujące:

    - przy 8 stołach średnio co 10min z jakiegoś stołu mnie wypierdala
    - soft się wiesza
    - nie ma disconect prtection i wiele razy wywaliło mnie jak mialem dużo kasy w puli
    - PT nie ściąga 10-15% rozdań

    Co do wychwalania to jedyne co ja wychwalałem to bonusy ktore stanowią ok 70% rb bo jeśli chodzi o soft to zawsze mówiłem, że dla multitablingu jest tragiczny.

    Na PS jak zrobie supernową rb będę miał taki sam a
    - soft dzial stabilnie
    -można spokojnie w tym samym czasie na takiej samej ilości stołów zrobić z 50% więcej rozdań
    - mimo, że poziom wyższe ze zwględu na stabilność softu, ilość rozdań i bonusy możliwe, że będę miał lepszy profit

    jeśli chodzi o zmianę roomu to znaczenie ma też to, że mam na Ongame bardzo długiego downswinga więc najzzwyczajniem szukam jakiejś zmiany.

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    OK zrobiłem sobie takiego z ciemnym tłem i ten byłby dla mnie idealny gdyby tylko te kółka idiotyczne dało się usunąć...



    Wie ktoś czy da się to zrobić? a jeśli tak to w jaki sposób?

    Jest jeszcze taki theme w którym nie ma tych kółek, ale ten kolor stołu ma tragiczny i też nie da się go zmienić...



    Jeśli ma ktoś pomysł jak usunąć kółka z pierwszego lub jak zmienić kolor stołu w drugim będę baaaaaardzo wdzięczny
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 28-09-2007 o 19:26

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ok znalazłem różne zajebiste mody:
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...0&fpart=1&vc=1

    taki zrobiłem u siebie


    zastanawiam się jeszcze nad takim, ale pewnie po kilku dniach podejmę decyzję:
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 28-09-2007 o 21:12

  7. #7
    Niezle, skorzystalem dzieki.

    Przylaczam sie do pytania o layout PAH, ma ktos na zbyciu jakis funkcjonalny?