Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Widząc wzrost popularności miesięcznika Card Player , zakładam nowy wątek , aby móc komentować artykuły , które w nim się ukazują .

    Co myślicie o "Wyblefować Daniela " -str 14-15
    dzisiaj przypadkowo znalazłem te rozdanie i przypomniało mi się , że było w piśmie

    http://pl.youtube.com/watch?v=tX4p4dKmu5o

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    w artykule nie powiedzial ze sam fara mial 5!!! hehe
    Wileki sam sfoldowal 555 heh chyba robi sie tight

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    zgodnie z sugestia Jacka, porozmawiajmy merytorycznie o zawartosci CP

    co sadzicie o artykule Phila H. w najnowszym, listopadowym numerze ?

    omawiane rozdanie mozna ogladnac na pl.youtube.com/watch?v=KMdV0ZyqMuQ

    jak dla mnie P.H. wypisuje takie bzdury, ze zaczynam watpic w to czy przed flopem lepiej miec AA czy 27
    a ze ma jakies 11 bransoletek WSOP wiecej niz ja, nie wiem kompletnie co o tym sadzic

    przy stole siedzi 8 osob, pula poczatkowa 77k, Phil ma 130k, M niecale 2

    w artykule twierdzi, ze zagral all-ina w 0,25 sekundy po all-inie Shak, jednak po jej all-inie on dopiero sprawdzal swoje karty

    jednak jego blyskawiczny all-in mial sugerowac ze ma prawie na pewno AA, abstrahujac od tego, ze stacka mial na tyle duzego, ze zostalby wyblindowany za pare rozdan

    Richey z KK mial M niecale 7, czyli karty w stylu AQ wygladaja niezle na all-ina, a on zostal przebity przez osobe, ktora jak sam P.H. zauwazyl all-inowala sie z AQ, 77 i TT, oraz samego wielkiego P.H. z niecalymi dwoma M-ami

    dla P.H. byl to jednak fold

    oczywiscie taniec radosci P.H. i Shak nie byl tym, co chcial widziec Richey, w tej sytuacji to o wiele za malo, by rozwazac zrzucenie kroli

    i tak na marginesie CP podal zupelnie inne rece, co do kolorow, niz naprawde mieli gracze (w dodatku P.H. pokrywal swoimi czarnymi asami oba czarne krole Richeya, a nie jak mowi artykul jednego P.H. drugiego Shak) co nie zmienia wiele w tej sytuacji, ale umieszczenie poprawnych zestawow kart na rece nie powinno byc problemem w pismie pokerowym

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja oglądałem to rozdanie w jednym z początkowych odcinków WSOPa z tego roku i byłem mega zdziwiony, że ten łepek z KK to sprawdził. Jednak trzeba umieć wywalać takie ręce preflop, to prawda... Shak tak darła ryja do swojego starego, że tylko debil by się nie kapnął, że ma asiory... A ten debil się własnie nie kapnął...

    Co do innych materiałów to bardzo lubię relacje Daniela Negreanu, naprawdę bardzo fajnie opisuje swoje historyjki...

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    electer dlaczego wkurwiasz prenumeratorów?

    EDIT: Jack o prenumeracie nie jest, ale w obecnej sytuacji z CPP zapraszanie do dyskusji o artykułach, może "poruszyć" pare osób. Coś nerwowy jesteś nalej sobie jednego.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 22-11-2007 o 15:42

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Weeskacz, dlaczego trolujesz kolejny wątek?? Ten nie jest o prenumeracie! Wynocha!

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    jakby mial wiekszy stack, to bym sie zgodzil, ze mogl rozwazyc zrzucenie KK, ale jesli ma sie zetonow na zaledwie kilka kolek, dostac KK to jak prezent od boga

    poza tym z dwoch opcji -
    profesjonalna(?) zawodniczka pokerowa, ktora doszla daleko na turnieju WSOP:

    a) dostala AA i nie potrafi wytrzymac z tancem radosci do podjecia decyzji przez goscia bedacego jeszcze w grze (a chciala zeby sprawdzil)

    b) ma w miare dobra karte, z ktora chce zagrac heads-upa z shortem P.H. ktory moze miec (jak dla mnie) np. JTs , gdzie do all-ina P.H. za 130k dolozone jest 80k martwej kasy od Richeya - wiec chce odwiesc Richeya od calla, poprzez udawanie ze ma AA

    ja bym sie sklanial mocno ku drugiej opcji

    pozdrawiam

    @weeskacz - jakbysmy czekali z analiza numeru do momentu az wszyscy dostana prenumerate, moglibysmy byc z 3 numery do tylu w niej [analizie]
    Ostatnio edytowane przez electer ; 22-11-2007 o 15:41

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Właśnie dlatego powinien wywalić to KK, bo była duża szansa, że Phil pożegna się z turniejem a on zajmie jedno miejsce wyżej, więc zarobi parę dolarków więcej, nie?

    Chociaż ja bardzo kibicowałem Philowi w tym turnieju, chciałem żeby wygrał 12 bransoletkę...

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Jakoś ciężko idzie Wam dyskusja na merytoryczne tematy więc może moja propozycja troche zmobilizuje Was do dzialania.
    Planujemy z Jackiem Danielsem materiał do styczniowego Card Playera. Dlatego prosiłbym Was o podanie tutaj:
    -tematów jakie chcielibyście żeby zostały poruszone (zarówno dotyczących polskiej sceny pokerowej jak i międzynarodowej) - w obu tych dziedzinach jesteśmy wybitnymi specjlaistami
    - pytań, informacji jakich chcielibyście się o nas dowiedzieć

    Wasze sugestie chętnie poczytamy tutaj lub na PW.

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ja uważam że jeden wspólny temat dla wszystkich artykułów z CPP spowoduje bałagan i małą przejrzystość wątku. Proponuję w dziale 'Artykuły' zakładać odzielne wątki dla każdego artykułu. Przyjmijcie np schemat dla tematu: <tytuł artykułu><numer CPP/miesiąc rok wydania>