Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Gram często w turniejach darmowych na expekcie i czasem na stołach.
    Spostrzegłem jednak że od czasu do czasu system dziwnie przyznaje zwycięstwo słabszym kartom. Wiem zaras ktoś powie że tak się mi tylko zdaje- wiem otym że można się przeoczyć dlatego wiele talich sytuacji wątpliwych pomijam ale podam jeden przykład gdy miałem największego z możliwych fula a przeciwnik parkę lub dwie-i system na końcu gdy czekałem na wygraną-spora suma- jakby dziwnie się zawiesił na jakąś minutę -dwie poczym kasę zgarnoł przeciwnik.
    Dodam że pojawiły się wtedy lole od innych graczy.

    Od tej pory niemam zaufania i podświadomie boję się iść na całość bo wiem że może się zdażyc cud nad kartami.

    Piszcie co otym sądzicie i czy macie podobne przypadki- zwłaszcza na expekcie.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Udostepnij jakies HH to pogadamy

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Pewnie koles mial karete i system sie przyciął.
    Przykład.
    flop 334 ty masz 44
    Gosciu ma 33
    i gosciu zgarnia kase.
    Mi też się czasami tak zacinało ale system mnie nie oszukiwał.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Jak obie ręce były widoczne przez minutę to się mogłem dokładnie zapoznać czy niemiał karety

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    To w takim razie trzeba było cyknąć screena.A jak nie to przytargaj tu hand history i wtedy podyskutujemy.
    Tez mialem czesto zawiechy ale mnie nie oszukali.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez joy71
    Gram często w turniejach darmowych na expekcie i czasem na stołach.
    Spostrzegłem jednak że od czasu do czasu system dziwnie przyznaje zwycięstwo słabszym kartom. Wiem zaras ktoś powie że tak się mi tylko zdaje- wiem otym że można się przeoczyć dlatego wiele talich sytuacji wątpliwych pomijam ale podam jeden przykład gdy miałem największego z możliwych fula a przeciwnik parkę lub dwie-i system na końcu gdy czekałem na wygraną-spora suma- jakby dziwnie się zawiesił na jakąś minutę -dwie poczym kasę zgarnoł przeciwnik.
    Dodam że pojawiły się wtedy lole od innych graczy.

    Od tej pory niemam zaufania i podświadomie boję się iść na całość bo wiem że może się zdażyc cud nad kartami.

    Piszcie co otym sądzicie i czy macie podobne przypadki- zwłaszcza na expekcie.
    A świstak siedzi i zawija w sreberka :lol:
    A może na przykład grałeś w Omahę

  7. #7
    Potwierdzam też taka zaleznosc zauważyłem w expekcie, ale jak wiadomo ludzi do tego nie przekonamy.

    Takie przypadki to wadliwie napisany soft lub celeowo tak napisany by ... np: w absolutepoker zauważyłem ze w wiekszosci rodan gracze wtapiali na river dodam jest to najmniej lubiany poker room

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    LOL

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    stawiam na to ze koles zgarnal side pota