Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Niech ktos mi powie jak to jest z low hand bo sie zaraz wkur*** czy to ja robei blad czy boss media ma zjebany soft...

    Czy reka A2xxx jest nizsza od A3xxx !?!? bo z tego co wiem to cholera tak a na boss medii wjebalem dzis 2 rece w ten sposob

    Mialem low bankowo (soft boss medi tez pokazywalem ze mialem) dokladnie wygladala ona tak
    A26K u siebie stol 785Ax co dawalo mi reke A2567 a przegralem z low kolesia A3457

    Jakim cudem !?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    W Low wysokość układu (niskość :lol: ) liczy się od najwyższej karty.

    :?

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie, tz miales low 76 on mial 75 czyli lepiej.

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    O w morde No to ostro ! Haha zawsze liczylem od najnizszej a nei odwrotnie ... huh to wiele zmienia k thx

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    26
    a może ktoś by doradził jakiś miły room, gdzie jest sporo graczy w pot limit?
    do tej pory grałem na expekt, ale po ostatnich zawirowaniach trzeba dać im trochę czasu, żeby się pozbierali z tym nowym softem

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zagraj na party tam jest duzo graczy we wszystko.

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    a może ktoś by doradził jakiś miły room, gdzie jest sporo graczy w pot limit?
    Zalezy co cię interesuje.

    Jesli microlimity to UB i chyba PokerStars czasami ma jakies gry.
    Jesli midlimity to na Party są 25PLO a na Paradise 50PLO poziom podobny. Załośnie niski.
    Jesli szukasz gier 100 lub 200 to będzie ciężko znalezc cokolwiek.
    400 są na Paradise (ponownie calkiem latwe) i często na Party
    1000 najlepsze są na Bodogu, naprawde niesamowite stoly często srednie pule rzędu 1.5k... niestety nie zawsze toczy się gra.
    2000PLO to już Party Party i tylko Party

    Pozdrawiam