Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Wyrobiłem PO, wgrałem bazy z pokerromów i mam problem, mam kilka nicków może ktoś wie czy da się to połączyć?

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    w pt jest coś takiego na ostatniej zakładce (prferences) jak się odpali 'ring games' -> i mamy: aliases gdzie można dodawać do swojego nicka inne (w ramach tego samego pr), jeśli to inne pr to raczej się nie da chyba, tzn. można wgrać wszystko i się przełączać, nie wiem jak w po jest, ale szukaj czegoś co się nazywa: aliases

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Przepraszam za zamieszenie, już mam.

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    w pt jest coś takiego na ostatniej zakładce (prferences) jak się odpali 'ring games' -> i mamy: aliases gdzie można dodawać do swojego nicka inne (w ramach tego samego pr), jeśli to inne pr to raczej się nie da chyba
    No ja to myślałem że aliasy są po to, aby użytkownik PT mógł oglądać swoje rozdania z różnych pokerowni. Tzn. jeśli np. na PS mamy nicka PokerGod, na Absolute równiez PokerGod i na FTP PokerG, to np. dla nicka PokerGod na Starsach zakładamy sobie dwa aliasy:
    Absolute -> PokerGod
    FTP -> PokerG
    i widzimy swoje rozdania ze wszystkich trzech pokerowni. Przynajmniej ja tak mam od zawsze. Być może można też zakładać aliasy dla różnych nicków z tej samej pokerowni, ale nigdy tego osobiście nie sprawdzałem.

    PS. Aliasy są w zakładce "General Info".

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    bardzo prowdopodobne że masz rację, pisałem ze swojej dziurawej pamięci

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    Bo i mam kolejny problem mam włączonego live trackera i nie czasami nie opuszcza rozdania (żeby było śmieszniej przeważnie wygrane). Wie ktoś może jak temu zaradzić? Z góry dzięki za pomoc.

    pozdrawiam

  7. #7
    Czy ktoś ma również problem z wyświatlaniem danych z PO przy staolikach w ongame (Tower).

    Od jakiegoś czasu, kiedy otwieram kilka stołów ptaszek w ustawieniach lobby przy "enable statistics" znika i PO przestaje wyświetlać dane przy zawodnikach.

    Ktoś coś poradzi?

    pozdrawiam

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    A taka prosba.Czy ktos moglby wkleic jakies objasnienia to poker office?Z gory dziekuje.Interesuje mnie praktycznie wszytko bo dopiero co go odpalilem i nie wiem narzie co sie z czym je.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Mam taki problem: Importuję dane z plików historii z Titan Poker. W tych plikach nie ma pewnej danej, której Poker Office się spodziewa (Game Level). Pyta wtedy, czy mimo to importować, klikam Yes i jest ok. Tylko że pyta przy każdej ręce i nie ma opcji "Always", więc będę klikał to Yes do Bożego Narodzenia...

    Znacie jakieś rozwiązanie?