Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Game # 2,519,235,345 starting.
    > Dealing Hole Cards( )
    > andy_123-252 checked
    > boeks, you have 10 seconds to respond
    > boeks folded
    > Oskarek1989 raised for €1.25
    > Warija called for €1.25
    > andy_123-252 called for €1.25
    > Dealing the Flop( )
    > Oskarek1989 bet for €1.50
    > Warija called for €1.50
    > andy_123-252 called for €1.50
    > Dealing the Turn( )
    > Oskarek1989 bet for €2.50
    > varene sits down
    > Warija called for €2.50
    > andy_123-252 called for €2.50
    > Dealing the River( )
    > Oskarek1989 checked
    > Warija checked
    > andy_123-252 bet for €17.25
    > luis66 sits down
    > Oskarek1989, you have 10 seconds to respond
    > Oskarek1989 folded
    > Warija called for €17.25
    > andy_123-252 shows One Pair, Tens
    ( )
    > Warija shows Three of a Kind, Sevens
    ( )
    > Warija wins €49.17 with Three of a Kind, Sevens




    Sprawdzacie na river? Ja juz nie wiedzialem co robic wydawalo mi sie to easy fold ... Na pewno zle to zagralem ale nie wiedzialem czy sprawdzac wolalem spasowac i zostawic wiecej kasy, blindy 0.25/0.50
    Ostatnio edytowane przez Oskarek89 ; 03-04-2009 o 00:54

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Przydałaby się pełna historia rozdania:
    staki przeciwników
    wcześniejsza historia rozdań- jak grają itd

    Na riverze call, bo do turna włącznie przeciwnicy tylko calują.
    Board mega drawaty i niebezpieczny ale dla przeciwników też.
    River nic nie zmienia przeciwnikom.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    To bylby moj allin na river bo zostalo mi okolo 16 Euro ten co 1 zagral za 17 to byl allin a ten z 77 to mial okolo 40 Euro jeszcze, ten Warija gral jak idiota gral wszystko i na flopie gral za POT po 5-6 euro nawet z niczym spasowalem bo bylo tak drawowato bylem przekonany ze ktos ma tego strita a tu taki Lol... Myslalem ze soft chce mnie zalatwic dajac mi taki ladny river ;p xD

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Gość jest agro, więc myślę że jak najbardziej sensownie byłoby tutaj callowac, choć niewątpliwie nie zawsze wygraszByły dwa open flushe, był możliwy str8 a mimo wszystko nikt do rivera nie odważył się na mocny bet.Po twoim checku, i cheku następnego gracza, myślę że jakby ostatni gracz miał tutaj st8, to raczej starałby się wyciągać value a nie was wyrzucić
    Ja callowałbym to na pewno.U mnie byłby to check for value na riverze.Jedyna sytuacja w jakiej mógłbym to spasować to jak po moim checku pierwszy gra bet pot, a drugi szybko go calluje czy też reraisuje.
    Musisz to wygrać raz na 3 razy żeby wyjść na 0(chyba ze po twoim callu ten od seta 7 też da call, wtedy nawet 1 na 4 razy), a myślę że bardzo rzadko się tutaj zdarzy żeby andy_123-252 pokazał str8, ja założyłbym że tak 1 na 4 razy

    p.s.
    na przyszłość postaraj się żeby te rozdania wyglądały bardziej czytelnie, żeby było wiadomo jaki masz stack,ile jest w puli i jakieś informacje posiadasz o graczach
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 03-04-2009 o 03:41

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Rozumiem ale tylko takie info mialem i na dodatek nie dalo sie przekonwertowac ;p Troche zaluje ze nie sprawdzilem teraz no ale ucze sie powoli Omahe lepiej grac

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Ja raczej tez bym nie odpuscil.. z drugiej strony latwo tak mowic jak sie widzi zakonczenie, poza tym wszystko zalezy od tego ile dla Ciebie znaczy te 17 euro. Byles pierwotnym agresorem i nie odpaliles 3 rakiety po riverze, co przeciwnicy uznali za slobosc.. mogles rozwazyc zagranie jakies defensywnego beta...

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ja na nieznanych to pasuję. Na znanych albo check-fold albo check-call w zależności od stopnia donkowatości. Inna sprawa, że ja na takim flopie cbetowałbym za pota flopa a na turnie to byłbym już praktycznie na allinie (zakładając taki stack jak miałeś, czyli około 25).

    jdx

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Na flopie mamy pule 4e, hero betuje za 1,5e i dostaje dwa cale.Na turnie mamy już 8e, hero betuje za 2,5e i dostaje 2 calle. I kiedy na riverze pula wynosi 16e, mamy akcje Hero check, ,gracz 1 check i gracz odzywający się jako ostatni uderza bet pot za 16e.
    Jdx, ja byłbym na all inie być może nawet już na flopie, bo czasem takie ręce gram check/raise flop, ale biorąc pod uwagę sposób rozegrania ręki przez Hero na prawdę nie wyobrażam sobie tu spasować top seta, kiedy dwaj gracze ewidentnie do czegoś zbierali a river, choć nie dał Hero nutsa, to sprawił że z realnych w tym momencie układów Hero może być najlepszy,a przy okazji nic nie zmienił.Oczywiście bet pot na riverze przez Hero to wyrzucanie pieniędzy w błoto bo sprawdzić nas może w 95% lepsza ręka.Ale check/call myślę że zdecydowanie jest tutaj EV+.Oczywiście jak gracz odzywający się jako ostatni jest strasznie pasywny i boi się grać i standardowo czeka do rivera gdy już jest pewny że ma najleprzą rękę i dopiero wtedy wyciąga pieniądze, to może faktycznie można się zastanowić nad zagraniem check/fold

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    jakies strasznie wątle i strachliwe te bety na poszczegolnych streetach,a co wiecej jesli na turnie nie dostaje sie raise to na river czesciej bedziemy z przodu niz z tylu,ja to gram check/call,za silna mamy reke na oddanie puli w momecie gdy w callym rozdaniu nikt nie okazal sily,a dodatkowo river nie zamyka obu flushy(choc nie raz moze sie zdarzyc ze zobaczymy jakis str8),nad check/fold mozna sie zastanawic w jakis skrajnych przypadkach