Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    zapraszam na stronę www.jaipoker.*************


    Ot... Postanowiłem stworzyć taki mały projekcik...


    Ma on na celu wyuczenie mnie samo dyscypliny ($25 dzienie i koniec! )


    Komentujcie...

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    mozesz probowac ale i tak to nie ma wplywu na wynik,nie wydaje ci sie ze zrobisz za maly obrot zeby cos ugrac?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    nowa moda: blog o pokerze

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    oj nie nowa, juz z dwadziescia osob chyba probowalo...
    pozdr
    warsaw

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Nie uda Ci sie

    Chcesz powiedziec, ze po 5 minutach gry i wygranym all-inie danego dnia mowisz "ok jest 25, ide na spacer z psem"?

    Skoro dobrze idzie - graj poki tak jest. Rozumiem idee "strace 25$ i koncze" ale do przodu to juz tak niebardzo :P

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Powiem tak... Tutaj bardziej chodzi o to, abym się nauczył samodyscypliny...


    Wiele razy już tak miałęm że z wpłąconych $%30 robiłem po $300 $400 w kilka godzin. Niestety nastepnego dnia budziłęm się z przekonaiem, że jestem bogiem, i w pokera nia mam już sobie równych Po ostatniej takiej wpadce powiedzaiłęm sobie dość!

    Pieniądze w tym wypadku są sprawą drugorzędną...

    Oczywiście wiadomo, jak za kilka dni ugram troszkę więcej z tych $30 to bedę grał neico dłużej, ale zawsze skonczę (będę się starał) gdy przegram 20% 25% posiadanego bankroll'a

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez slowak Zobacz posta
    Ma on na celu wyuczenie mnie samo dyscypliny ($25 dzienie i koniec! )
    Dzienny limit wygranych to moim zdaniem niezbyt dobry pomysł. Większość graczy gra lepiej gdy wygrywa. Przy limicie wygranych sytuacja jest odwrotna do optymalnej, grasz przeważnie odrabiając straty, a gdy wyjdziesz na plus to kończysz.
    Jeśli chcesz ćwiczyć dyscyplinę to ustaw sobie konserwatywny bankroll management i limit czasowy. Przy limicie czasowym łatwiej ograniczyć/wyeliminować tilt. Łatwiej również zachować balans pomiędzy pokerem a innymi zajęciami.

    Moje 2gr.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Maksymalizuj zyski kiedy jestes na fali i ograniczaj straty kiedy jestes w dolku. Tego sie powinienes trzymac, a nie 25$ i koniec. Mozliwe ze tego dnia (kiedy odpusciles przy 25$) wygral bys 150$, a nastempego jak bedzie ci sie gralo zle to przewalisz 50$ i na tym skonczysz. Czyli w 2 dni na + 100$ a nie 50

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez slowak Zobacz posta
    Wiele razy już tak miałęm że z wpłąconych $%30 robiłem po $300 $400 w kilka godzin. Niestety nastepnego dnia budziłęm się z przekonaiem, że jestem bogiem, i w pokera nia mam już sobie równych Po ostatniej takiej wpadce powiedzaiłęm sobie dość!
    To chyba raczej bm niz cos innego, bo przegrac 300-400 na odpowiednich stawkach to raczej dosc duzy wyczyn.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Napisalem dlugiego posta, poczawszy od swojej histori poprzez to co mysle o takim graniu skonczywszy na screenie swoich sesji, ale powiedzialem ze nie bede wypisywal tu nickow, kwot itp. wiec go usunelem. Napisze tylko tyle ze to jest zaje... pomysl !! Po ostatnim moim tiltcie w ktorym poszlo ponad 80 % bankrolla (nie byl maly) (Poleglem na 2/4 $ i 3/6 $, zachaczywszy o 5/10$ wszystko NL) postanowilem zaczac tak jak Ty tu napisales. Kiedys gralem maksymalnym buy-inem, teraz na odwrot. Pozbieralem sie i zaczynalem znowu od najnizszych stawek. Krototrwale sesje : 6 osob, 4 stoly, min. buy-in, dobry poker, wyniki REWELACYJNE !! Najktortsze trwaly po okolo 5 minut a w Heads Up 3 rozdania i wychodzilo sie po 50-100 $ do przodu (nie zawsze) zeby nikt nie myslal ze jest tak slodko
    Z tego co przeczytalem to grasz 0,25/0,50 $ ja na takie stoly kupowalem 15 $, 0,50/1 $ na poczatku 30$ pozniej 40$ i tak dalej...
    ZYCZE POWODZENIA I WYSOKICH WYGRANYCH

    PS Nie graj tylko jednej sesji dziennie 25$ i STOP, odpocznij i sproboj znow, zasada taka sama hit and run

    POZDRO