Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: A9 freeroll

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Wczesna faza turnieju może 10 rozdanie , blindy 15/25 .Mój stack 2200 troche więcej niż średnia w turnieju. Na stole jeden koles ma 2400 reszta cos koło 1000
    Dostaję
    Cztery osoby call , jestem ostatni przed sb i też call. sb fold bb check.
    Zostaje sześć osób w grze, no i flop
    Pierwsze dwie osoby CHECK trzeci BET 25 czwarty RAISE do 50(to ten co ma 2400).
    Moje pytanie co teraz?
    CALL ?
    RAISE?
    ALL-IN?
    FOLD?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    rerais 200

  3. #3
    i co zrobiles?
    krotko gram w pokera moge sie mylic, ale dalbym jak matisPl rereais 200...

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Mannheim
    Posty
    23
    z uwagi na to, ze to freeroll: all-in i tak Cie ktos sprawdzi...

    pozdr!!
    MX

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Też pomyślałem , że i tak mnie ktoś sprawdzi. Szczerze mówiąc najbardziej "liczyłem" na gościa z największym stackiem.

    No więc ALL-IN. :lol: no i "mój" wybraniec robi CALL

    pokazał

    Turn i river już niczego nie zmienił :cry:
    Swoją drogą gdyby to nie był freeroll , to pewnie nie zagrałbym all-in , ale po moim podbiciu(np. 200 jak pisał MATIS) na flopie to spotkałby mnie re-raise .
    Coś czuję , że i tak skończyłoby się na all-in , może tylko po turnie a nie po flopie . Nie wiem , czy dałbym radę spasować te asy :wink:

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    zawsze jak na stole lezy jakas parka i ktos daje all ina to czuje ze jest full raz sie natniesz na cos takiego i potem juz sie gra uwazniej

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Jak dla mnie to te karty były do spasowania przed flopem.
    Jeżeli chodzi o flop to przy takiej liczbie osób szansa, że ktoś ma choćby AT jest duża, dlatego - Fold, jedyny wyjątek jaki bym zrobił, a gram tak zawsze w HU to oczywiście call, ale wtedy łatwo o bluff przeciwnika

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    A9 dla mnie to reka przywolujaca zle wspomnienia a wiec fold pre always zwlaszcza ze nie siuted
    w sumie mogles sprobowac raise preflop ale bigstack mial small pair i tak pewnie skonczylo by sie podobnie no chyba ze mialbys dobry read ale czy cos takiego w ogole we freerollach istnieje??

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    A9 dla mnie to reka przywolujaca zle wspomnienia a wiec fold pre always zwlaszcza ze nie siuted
    w sumie mogles sprobowac raise preflop ale bigstack mial small pair i tak pewnie skonczylo by sie podobnie no chyba ze mialbys dobry read ale czy cos takiego w ogole we freerollach istnieje??

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Heh, faktycznie lepiej wyrzucać takie ręce przed flopem, teraz trudna decyzja.

    Z jednej strony dobrym zagraniem będzie potsize bet albo nawet powyżej pota i jeśli dostaniesz reraise all-in to fold, a jeśli call i na turnie nic nie pomoże to jeśli nadal będzie cisnąć to fold, jeśli check to Ty też check.

    Call też nie byłby fatalny, szansa na dobranie fulla na turnie to 27.80% a na river 15.20%. Wygląda na to że call z zamysłem dobrania do fulla jest całkiem rozsądny przy tylu limperach i niewielkim podbiciu. Z drugiej strony może mieć też asa z niższym kickerem i po turnie podbije już ostro więc jeśli nic Ci nie dojdzie to będziesz zmuszony się złożyć.

    Co o tym myślicie?