Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Neostrada 6mbit

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Hi,

    Czy ktoś może korzysta z tej uslugi? Jako, że od października będę mieszkał w Krakowie (na Ruczaju), a w nowym mieszkaniu nie ma internetu, a zastanawiam się nad instalacją NEO.

    Pzdr

    EDIT: W sumie przeglądałem oferty z ASTER, UPC i TP i teraz sam już nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez Dave ; 06-09-2007 o 12:13

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    dobrze się składa: od października rusza nowy sezon ligi krakowskiej Zapraszamy.

    A co do internetu to niestety nie powiem bo nie wiem...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    dobrze się składa: od października rusza nowy sezon ligi krakowskiej Zapraszamy.
    nie cieszyłbym sie tak bardzo...
    jezeli Dave rpzelozy swa gre z netu na live to mzoecie juz mu wreczyc puchar.

    co do neostrady, to uzywam chyba tej 1mb od jakeigos czasu i jestem mega zadowolony. wiele ludzi anrzeka ze neo czesto anwala i wogole- ja sie z czyms takim praktycznie niespotkałem.

    Polecam

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Właśnie przeglądałem ofetę TP, UPC i ASTER i teraz sam już nie wiem

    Potrzebuje szybkiego netu (najlepiej 4-6 mbit - dobrze, żeby to było w miarę gwarantowane, a nie tylko "napisane" w ofercie).

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    153
    Mam UPC i chodzi bezproblemowo (trzeba tylko co jakis czas restartowac modem - tak z raz na tydzien). a neostrade mialem wielokrotnie. zawsze cos bylo nie tak.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Teraz jeszcze sprawdziłem TELE2 - i to samo prawie co TP tylko troszkę taniej.

    Ehhh. Kiedyś "jechało" się na modemie i nie było problemów, a teraz człowiek ma kłopot jaki net wybrać lol.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    nie cieszyłbym sie tak bardzo...
    jezeli Dave rpzelozy swa gre z netu na live to mzoecie juz mu wreczyc puchar.
    Polecam
    Jeśli to się wiąże z podniesieniem poziomu rozgrywek, to jestem skłonny zapłacić tę cenę za nauczenie się kilku nowych tricków

    Swoja droga ostatnio doszedłem do wniosku ze net i live dzieli dość spora przepaść. Więc nie zawsze ktoś, kto odnosi sukcesy w sieci będzie rządził na żywo. I vice-versa...

    PS. Z UPC nie ma większych problemów oprócz małych awarii tak raz na miesiąc, gdy cały wieczór nie ma neta

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja mam neo 6mb od 6 miesiecy, transfer maksymalny ~720kb/s.
    Nigdy mi nie padla, mimo, iz na drugiej linii mialem DSL, ktoremu zdazylo sie to pare razy.
    Jedyny problem jaki mialem to z modemem thompsona, gdzie neo wyciagalo max 380kb/s, jednak na dwoch routerach chodzilo normalnie (jeden mi sie spalil, pewnie za duza ilosc informacji ;P).
    Trzeba tez pamietac, zeby resetowac go przed sesja (neo co 24h sie rozlacza i polacza z automatu, a tego bys nie chcial, gdy masz AA, twoj przeciwnik KK na AK2 flopie i 300bb deep ).

    Ogolnie zawsze korzystalem z uslug TPSA - SDI potem neostrada (pewnie dlatego, ze na moje osiedle nie docieraja/docieraly inne oferty) i poza wysokimi cenami nie mozna narzekac

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Polecam UPC zadnych problemów nie mialem a transferek całkiem przyzwoity

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Niestety, ale chyba UPC nie ma w swoim zasięgu mojego osiedla LOL. (tzn ul. Krokusowej)