Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Czy ktoś grał na dużym telewizorze np 37' w pokera ?
    Z jakiej odległości widoczne są cyferki ? (stacki, bety itp)

    Zastanawiam się czy na fullHD da się grać i to jest jedyny powód dla któego mógłbym dopłacić do "fullHD"

    Ma ktoś jakies spostrzeżenia ?

    thx
    Ps. Temat umieszczam w bocznicy - choc chyba mółby się znaleść w POKER w Internacie - ale nie chcę juz trolowac ...
    Ostatnio edytowane przez daniz ; 31-08-2007 o 13:28

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a co ma do tego fullhd czy hdready ... tu nie chodzi o samą możliwość odbioru ale i o sygnał który będzie HD...

    nie sądze by granie na 37 calowym tv w pokera było zbyt dobre

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    no ma bo FulHD to rozdzielczosc prawie 2 razy wieksza

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja na HD ready mógłbym próboiwałem raz grać ale nie wyglądało to jakoś mega super

    jeśli na fullHD masz 2 razy większą rozdzielczość (jaką dokładnie?) to pewnie może to fajnie wyglądać

    Pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    rozdzialka na full hd jest 1900x1080 i wyglada rewelacyjnie. mozna grac w pokera, gralem tak u kumpla na laptopie podlaczonym pod TV FULL HD, oczywiscie kabelkiem HDMI. polecam, warto doplacic, tym bardziej ze takie zabawki jak PS3, czy niektore programy full HD na cyfrze + wygladaja mega extra!

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja bym nigdy nie kupił telewizora full hd po to żeby grać w pokera

    poza tym między HD ready który wg norm EICTA musi wyświetlać co najmniej 720 linii poziomych a full hd który to wyświetla 1080 nie ma raczej dwukrotnej różnicy rozdzielczości.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    dzieki REBEL - Twoja opinia pomocna

    SponTon - czesto kibice do mnie wpadają na sesje (nauka, zabawa itp) - wiec na WILEKIM ekranie gralbym od czasu do czasu !

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    stabilny obraz na takim telewizorze może spowodowac wypalenie na stałe np ikonki "start". potem bedziesz oglądał film a na dole z lewej bedzie widoczny taki napis.
    no chyba że raz na jakiś czas pokazac kibicom to nic nie powinno sie wydarzyć, ale jak na takim telewizorze bedziesz robił juz piątą grupe szkoleń to ślad może zostac... ale w sumie co tam... 5000$ od każdego spokojnie zwróci koszt plazmy

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    stabilny obraz na takim telewizorze może spowodowac wypalenie na stałe np ikonki "start". potem bedziesz oglądał film a na dole z lewej bedzie widoczny taki napis.
    no chyba że raz na jakiś czas pokazac kibicom to nic nie powinno sie wydarzyć, ale jak na takim telewizorze bedziesz robił juz piątą grupe szkoleń to ślad może zostac... ale w sumie co tam... 5000$ od każdego spokojnie zwróci koszt plazmy
    nice post

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    stabilny obraz na takim telewizorze może spowodowac wypalenie na stałe np ikonki "start". potem bedziesz oglądał film a na dole z lewej bedzie widoczny taki napis.
    no chyba że raz na jakiś czas pokazac kibicom to nic nie powinno sie wydarzyć, ale jak na takim telewizorze bedziesz robił juz piątą grupe szkoleń to ślad może zostac... ale w sumie co tam... 5000$ od każdego spokojnie zwróci koszt plazmy
    hmmm sorry, ale akurat start to nie jest żaden problem wystarczy ukryć pasek to naprawdę dwa kliknięcia

    ale co do stabliności obrazu to pewno masz rację... z tym, że zły przykład chyba dałeś