Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Liga typerów

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Może da się zorganizować jakiś turniej w pokera dla 50 pierwszych w lidze typerów? Pula nagród nie musi być wysoka, 200$ starczy Byłoby to dobre zakończenie LT. Pozdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    no chyba nie bardzo to dobry pomysł, jak już wcześniej napisał przedstawiciel i4poker, bo chyba o tego pokerrooma chodzi. Nie można zmieniać regulaminu zabawy po zakończęciu jej. Można było wcześniej pomyśleć jak się zaczęło teraz już za późno
    Zresztą chyba topic nie w tym dziale :wink:

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Ktoś go tu przeniósł (pewnie admin :P), bo pytanie zadałem we właściwym miejscu. Nie chodzi mi o zmiane jakiegoś regulaminu, tylko bonus w postaci freerolka dla najlepszych Nikt zapewne nie miałby by nic przeciwko.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tak jak pisze bezcenny taki turniej nie mialby sensu

    liga typera miala byc jak rozumiem reklama dla i4poker i przyciagnac graczy ktorzy dzieki niej mogli by zdobyc bankroll do gry

    a jaki sens na teraz miec ten turniej??

    nikogo nie przyciagnie wiecej bo i tak wedlug twojego zamyslu mogli by grac tylko ci co byli wysoko w tej lidze

    wiem ze my gracze myslimy aby dostawac za darmo kase w roznego rodzaju promocjach ale trzeba myslec racjonalnie pokerrommy to normalne firmy dzialajace wedlug danej strategii nastawione na zarabianie a nie na rozdawanie wiec sam rozumiesdz ze pomysl raczej nie ma szans realizacji

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    sebkrol18 napisal
    wiem ze my gracze myslimy aby dostawac za darmo kase w roznego rodzaju promocjach ale trzeba myslec racjonalnie pokerrommy to normalne firmy dzialajace wedlug danej strategii nastawione na zarabianie a nie na rozdawanie wiec sam rozumiesdz ze pomysl raczej nie ma szans realizacji
    :lol: :lol: :lol: I KTO TO MÓWI??????

    przypomnij mi kto dostał laptopa za drugie miejsce , mimo ze nie bylo o tym wczesniej nic w regulaminie?? :P


    ps. no offense

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    fish a Ty dalej chcesz rozwijać te kilometrowe wątki laptopa Sebkrola?

  7. #7
    no chyba nie bardzo to dobry pomysł, jak już wcześniej napisał przedstawiciel i4poker, bo chyba o tego pokerrooma chodzi. Nie można zmieniać regulaminu zabawy po zakończęciu jej. Można było wcześniej pomyśleć jak się zaczęło teraz już za późno
    Zresztą chyba topic nie w tym dziale

    Jak nie można można jak najbardziej już raz tak zostało zrobione!!!

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Jak nie można można jak najbardziej już raz tak zostało zrobione!!!
    w tej wypowiedzi takze wyczulem lekka aluzje co do notebooka Sebka

  9. #9
    to nie była aluzja tylko jasna informacja ze tak się stało.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    to ja proponuje zeby i4poker przekazal caly tygodniowy rake na nagrody dla najlepszych typerów a nawet nie bylem w pierwszej 50-tce :lol: :lol: