Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 85
  1. #71
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    Szukajcie mnie w pkerromach pod nickiem memfis23
    Moze akurat wam uda sie odmi wydrzec troche kasy w co watpie <lol>
    Ale wszystko jest moaliwe

  2. #72
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Jestem od niedawna na forum i to jest najzabawniejszy wątek jaki czytałem. Kolega memphis rządzi.Ale przyszła mi do głowy jedna myśl,czy ktoś nas nie wkręca?

  3. #73
    GuestJ Guest
    Eh..śmieszne...ale też myśle że to prowokatorzy, nikt nie może być tak głupi...NIKT!!!

  4. #74
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Czy grajac TAG na micro, 20BI na swoim + 4BI na wyzszy poziom jest dobrym poczatkiem (z zasada ze po przegraniu tych 4BI schodzimy nizej), czy warto jednak spedzic jeszcze kilka tysiecy rozdan, zeby zrobic wiecej powiedzmy 20+10?
    Czytam czasem posty ludzi, ktorzy budowali swoj br do 50BI przed moving up i mam wrazenie ze to nitowanie i przesada.

  5. #75
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    myślę, że 20+4 na micro jest zdecydowanie okey. Ogólnie IMO zasada jest taka, że im wyższe grasz stawki tym więcej BI'now potrzebujesz. Pamiętam jak mając 600$ spokojnie grałem sobie na NL50, później musiałem mieć min. 25BI do gry na NL100 itd. Czym wyżej, tym potrzebuję większego komfortu w ilości BI. Nie wiem, czy wszyscy tak to odczuwają, ale ja np. nie mógłbym grać np. NL400 mając tylko 20BI.
    Ostatnio edytowane przez Sharker ; 18-09-2007 o 20:24

  6. #76
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Kilka pytan mam i wierze, ze uzyskam ciekawe odpowiedzi .

    Od zawsze mialem problemy z graniem wg BM. Nie wiem czy to po prostu trzeba miec w sobie, czy mozna to jakos wyrobic. Po pierwsze czy macie jakies sposoby na cwiczenie gry wg BM? Ja probowalem kiedys zostawic sobie z 30$ i grac sity 1+0,2 moze z 2 dni tak pogralem i pozniej juz 5+0,5 bylo na porzadku dziennym. Gram glownie HU oraz turnieje S$G SH oraz normalne. Zdarza mi sie jednak w turniejach MTT pykac, bardzo rzadko cash gram. Moglibyscie zapodaj ile BI wypadaloby miec na S&G SH, S&G FR? Kiedy powinno sie isc wyzej, a kiedy nizej.

    Teraz druga czesc wypowiedzi . Ja prawie zawsze gram anty BM tzn. 10 BI zazwyczaj, a czasami nawet mniej tzn. majac przykladowo 150$ HU 30+3 nie jest dla mnie rzecza obca, a wiem ze byc powinien. O dziwo na swojej grze jestem na niezlym jak dla mnie plusie, wiec kaleczac BM tez da sie zarabiac, ale czy to ma przyszlosc na duzo dluzsza mete? Bo gralem sporo przez wakacje, teraz troche mniej bo szkola i majac mniej czasu na gre nie moge sobie pozwolic na wahania takie jak na wakacjach. Prosze o rady.

    Pozdrawiam

  7. #77
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Jeżeli nie zachowujesz podstawowych zasad BM wcześniej czy później się spłukasz, nie ważne jak dobrze umiesz grać. Może nie dzisiaj, nie w tym miesiącu, nie w tym roku itd. Ale w końcu niestety to nastąpi. Chociażby wtedy gdy uzbierawszy już 100k wejdziesz na 300/600

  8. #78
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    hehe Sharker taka parafraza Casablanki "nie dzis nie jutro, ale ktoregos dnia i przez reszte zycia" a co do BM to trzymanie sie jej to tylko twoj wybor i jak bardzo ci zalezy na pozostaniu w grze. Z drugiej strony, ten typ ktory zamienil $50 w $5k czy cos podobnego raczej tez sie nie stosowal do BM. W sumie bardziej chyba kazdy sie zaczyna stosowac po pierwszym splukaniu.

  9. #79
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Tylko chodzi o to ze nie ma szans zebym sie splukal . Bo zawsze na koncie poksowym mam powiedzmy 1/100 tego co posiadam i ta wlasnie 1/100 kalecze BM. Ekstremalnie rzadko zdarza mi sie ze musze wplacic, raczej wyplacam. Zdaje sobie jednak sprawa ze gdybym gral calymi funduszami splukanie sie byloby nietrudne.

    EDIT: Napisze b. zrozumiale. Np. mam na poksie 50$, dochodze do okolo 400 i wyplacam i tak w kolko, bo wiem ze z moim podejsciem do BM byloby nie za wesolo. Jednak mysle ze stac mnie na zbudowanie bankrolla, bo kiedys nawet przez tydzien gralem wg BM , ale zyski byly tak powolne ze zrezygnowalem. Chcialbym jednak znowu zaczac grac wg BM, lecz niestety brak mi dyscypliny, dlatego pytam co polecacie?
    Ostatnio edytowane przez ZAPOLEK ; 19-09-2007 o 13:21

  10. #80
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez ZAPOLEK Zobacz posta
    kiedys nawet przez tydzien gralem wg BM
    looool, to zdanie miażdży.

    Twoje antyBM to nie jest typowe antyBM bo po prostu na pokerze trzymasz tylko część swojego rolla czyli możesz sobie pozwolić na spłukanie. Jeżeli chcesz grać wg BM, to wpłać sobie trochę więcej żebyś mógł grać trochę wyżej niż z 50$ i może się uda.