Strona 23 z 34 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 339
  1. #221
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Co to znaczy "snowball" (wzięte z tego posta)

  2. #222
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    W tym kontekście to czasownik, więc za http://dictionary.reference.com/search?q=snowball (swoją drogą znakomity zbiór słowników)

    "to cause to grow or become larger, greater, more intense, etc., at an accelerating rate: to snowball a small business into a great enterprise."

    Pewnie od toczącej się po zboczu kulki śniegu

  3. #223
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    4
    Co oznacza pojęcie-Chip leader czy jakos tak.Wedlug mnie to osoba posiadajaca najwieksza ilosc zetonow tak ?
    Moge powiedziec ze w cash games jestem chip-leaderem ?

  4. #224
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Tak, chip leader (lider żetonów ) to zawodnik posiadający najwięcej żetonów, domyślnie przy stole. W cash game też można nazwać kogoś chip leaderem, ale trochę nie ma to sensu, bo jest coś takiego jak stack efektywny (jak nie wiesz co to, to poszukaj), a zawodnik posiadający mniej żetonów przy stole i tak po przegranej z chip leaderem może się dokupić. Inaczej w turnieju - chip leader nie ma szansy odpaść w jednym rozdaniu, każdy inny zawodnik może wylecieć z turnieju w starciu z chip leaderem. Stąd to pojęcie nabiera jakiegoś praktycznego sensu.

  5. #225
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    PS. tony g jest najbardziej wkur...jącym pokerzystą świata...
    Nie. Najbardziej wkurzającym pokerzystą świata jest Humberto "de czark iz hangri" Brenes

    Sorry za odświeżenie, nie mogłem się powstrzymać
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 03-01-2009 o 11:22

  6. #226
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie. Najbardziej wkurzającym pokerzystą świata jest Humberto "de czark iz hangri" Brenes .

    Sorry za odświeżenie, nie mogłem się powstrzymać
    A nieprawda, bo Phil "wszyscy na świecie są idiotami, tylko ja umiem grać" Hellmuth.

  7. #227
    co oznacza, że board bądź flop jest dry? nie znalazłem tego w słownikach dostępnych online.

    z góry dziękuje za odpowiedź.

  8. #228
    suchy na ktorym grasz reisujacy pre flop najprawdopodobniej nic nie skleił. niskie karty

  9. #229
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Dry
    Lacking possible draws or betting action, as in a dry board or a dry game.

  10. #230
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jakiego gracza określa się mianem "donk"?