Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Przeciwnik tylko 34ręce - 18/15/inf, tak że traktuje go jako unknown. Jak to dalej grać na flopie? Jeśli tylko call, to jaka linia na "bezpiecznym" (nie spada ) na turnie, a co jeśli spada ?
    Moja planowana linia:

    TURN - zagarć call flop i bet/fold gdy turn bezpieczny lub check/fold gdy spada .

    RIVER - gdyby turn był bezpieczny i przeciwnik tylko sprawdził, gram value bet przy bezpiecznej karcie (nie spada A lub ) , gram check/fold przy niebezpiecznej


    iPoker - $0.20 NL - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $20.00
    SB: $30.59
    BB: $20.00
    UTG: $20.00
    MP: $51.34
    Hero (CO): $20.64

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.20

    Pre Flop: ($0.30) Hero has

    fold, fold, Hero raises to $0.60, BTN calls $0.60, fold, fold

    Flop: ($1.50, 2 players)
    Hero bets $1.12, BTN raises to $3.50, hero ?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Nie ma co, forum umarło... Szkoda...

  3. #3
    Na takim flopie myślę ze bym się stackowal. Jedyny układ, który Cię tu bije to set (bo raczej nie sprawdzal cie z 94 lub 93) ale może rozegrać tak tez TT-JJ, FD i może A9. Nie gram cash ale jeśli bym miał taka sytuacje w turnieju to bym tu wsuwał allin.
    Ostatnio edytowane przez pokerface ; 15-03-2013 o 10:31

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja się stackuję na flopie. Biją nas tylko sety (9 układów), BTN gra tak samo z flushdrawem, z 55-88 (TT+ pewnie reraisuje pre). Jest też spora szansa, że jeżeli ma draw z asem to sprawdzi naszą wsuwkę.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Ja się stackuję na flopie. Biją nas tylko sety (9 układów), BTN gra tak samo z flushdrawem, z 55-88 (TT+ pewnie reraisuje pre). Jest też spora szansa, że jeżeli ma draw z asem to sprawdzi naszą wsuwkę.
    Włąsnie nie uważam, że takie podejście jest EV+. Jak przebijesz jego przebicie, to się izolujesz tylko i wyłącznie z setem ,wysokim drawem i TT - JJ (QQ+ pewnie by było inaczej grane preflop). Uważam, że 55-88 wyrzuca, no chyba , że jest debilem, bo stackując się z tym zakresem nigdy na takiej akcji nie będzie IMO + EV.

  6. #6
    Jeśli wsuniesz allin, a przeciwnik Cię sprawdzi z zakresem JJ-99,44,33,AsJs,AsTs,KsQs,KsJs,QsJs,JsTs nadal masz 58,5% equity.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez WOJGOLEE Zobacz posta
    Nie ma co, forum umarło... Szkoda...
    Jak widać wystarczy odpowiednia motywacja

    Ja nie gram keszówek, ale bym tego nie zrzucił, wątpię, żeby on nas raisował z setem. Gram mu 3bet to 8,5 i stackoff w razie 4betu. Jeżeli mamy w planie call na flopie to jaki jest sens grania bet/fold?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Polecam rozważyć kwestię, że zakres z jakim on gra raise na F nie jest identyczny z zakresem z jakim calluje shove.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    W tym rozdaniu zagrałem dalej 3bet do $9, gość zrobił shove, a ja sprawdziłem, pokazał 99. Mam to traktować jako cooler ? Cały czas chodzi mi po głowie, że można w takie rozdania zagrać w sposób bardziej +EV w długim okresie i wydaje mi się, że stack off na flopie jest co najwyżej marginalny.
    Czyli jednak nikt z kolegów by tu nie grał bardziej zachowawczo ?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Ale o co ci chodzi ? Podejrzenie że trafił i podbił ? To chcesz rozkminiać ? Jeśli w to wierzysz to zawsze cię wyrzuci z rozdania QQ, JJ, TT, AKs, pewnie też niższe pary. Dla mnie planem gry na tych stawkach jest to czy na flop spadnie as. Wtedy trzeba trochę pograć. Jeśli nie ma asa to wsuwam stack bez zastanowienia.