Strona 43 z 49 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #421
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    u buków lepsze odds :P

    (tak tylko mówię, ja też jestem za hiszpanią)

    i racja że przy Hiszpanii reprezentacja Niemiec była taka malutka -> .
    powinno być z 3:0 ale samolub zawalił raz i raz Villa nie trafił setki

  2. #422
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    co prawda Hiszpania we wczesniejszych meczach czy to grupowych czy to z Paragwajem nie grala tak jak potrafi,ale koniec koncem wygraywala,a po tym pozaje sie wielkie druzyny,ze nawet w swojej nie najwyzszej dyspozycji potrafia wygrac,natomiast juz w meczu ze szwabami zagrali w 100% to co potrafia i zniszczyli ich,co prawda wynik tego nie odzwierciedla,ale bylo widac roznice klas,co przy przeciwniku w postaci Niemcow ktorzy prezentowali najlepsza gre na mudialu o czyms swiadczy,jak by sie skonczylo pogromem nikt by nie mogl powiedziec ze Niemcy nie zasluzyli na taka wysoka porazke,bo po prostu zasluzyli,tyle ze mieli szczescie

  3. #423
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Niemcy tłuką Anglię i Argentynę na kwaśne jabłko, a potem trafiają na Hiszpanów i nawet za bardzo piłki kopnąć sobie nie mogą. Faktycznie, słabiutka ta Hiszpania.
    A Szwajcaria pokonuje Hiszpanię...

  4. #424
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    A Szwajcaria pokonuje Hiszpanię...
    Szwajcaria mistrzem !!! :P a tak powaznie to wydziałes w jakim stylu pokonali Hiszpanie ? chyba najbardziej fartowna bramka na tych MS

  5. #425
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dokładnie. Przegrali ze Szwajcarią, ale grali o niebo lepiej. Niestety marnowali raz po raz sytuacje bramkowe, a do tego stracili bramkę-farta i skończyło się jak się skończyło.
    Nie mówię o tym, że Hiszpania wygrała, ale o tym w jakim stylu odniosła to zwycięstwo. Podobnie jak w meczu z Portugalią, gdyby ktoś zaczął oglądać od stanu 1:0 nie znając wyniku, to byłby zapewne przekonany, że Hiszpania próbuje odrobić straty .

  6. #426
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez MiiKeEEe Zobacz posta
    chyba najbardziej fartowna bramka na tych MS
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Niestety marnowali raz po raz sytuacje bramkowe, a do tego stracili bramkę-farta i skończyło się jak się skończyło.
    przeanalizujcie sobie bramke Szwajcari od P O C Z A T K U!!! tzn nie kopniecie Fernandesa tylko het het przed tym,dodajcie do tego tez sytuacje w ktorej Elen Derdiyok trafia w slupek po tym jak wkrecil pol Hiszpani w ziemie po szyje,dopiero po meczu zadzwonili po dzwig zeby ich wyciagal,Puyola tak wyrwalo z ziemi ze az bramke w polfinale strzelil

    i tak jeszcze male pytanko czy nieskutecznosc,marnowanie sytuacji to pech czy przejaw braku umiejetnosci????:>

    Hiszpania zasluguje na wygranie MS, bo w dobie Grecji na ME2004,Wloch na MS2006 oni na ME2008 pokazali ze mozna grac efektownie i efektywnie, ale teraz zostalo juz tylko to drugie...

    btw.Wesley Krawiec najlepszym zawodnikiem swiata w 2010?!?!?!?!?

  7. #427
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    marnowanie sytuacji to pech czy przejaw braku umiejetnosci????
    dodajcie do tego tez sytuacje w ktorej Elen Derdiyok trafia w slupek po tym jak wkrecil pol Hiszpani w ziemie po szyje
    Czyli wypracował sobie sytuację (jakich wiele miała Hiszpania) i zmarnował ją przez brak umiejętności. Poza tym ja pechem nazwałem bramkę Szwajcarii, a nie niewykorzystywanie sytuacji. Czytajmy ze zrozumieniem.

  8. #428
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331

  9. #429
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja pierdolę, Muslera daje dupy po całości, a tak w niego wierzyłem... :/

    Ale mimo to wierzę, ze URUGWAJ będzie górą!

  10. #430
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    ZAJEBISTY mecz. Szkoda Urugwaju. Poprzeczka w ostatniej akcji masakra...