Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Czy ktoś korzysta może z internetu bezprzewodowego i gra na Ongame? Sam mam iPlusa, który wyraźnie sobie z Ongame nie radzi (rozłącza średnio co 5 minut) i chce go zmienić. Ktoś może coś polecić?

    Sting

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja używam orange czasem no i zdarzają się jakieś rozłączenia jak jestem na wsi gdzie zasięg słaby no ale powiedzmy co poł godziny czy godzine

    w mieście użyłem tylko kilka razy ale nigdy nie było problemu

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    W Play nie rozlacza mozna kupic starter 1gb i potestowac koszt 19zl

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Tylko w Play mogą być kłopoty z zasięgiem. Na święta byłem u starych którzy maja dom na przedmieściach i tam Play miał bardzo słaby sygnał (który czasami zupełnie znikał) a Orange działał bez pudła. Pewnie z zewnętrzną anteną byłoby lepiej. Ale fakt, w centrum miasta miasta Play działa bez problemu. W ubiegłym tygodniu podczas odśnieżania dachu zerwali mi kable i przez prawie trzy dni nie miałem neostrady. Przez ten czas notebook + Huawei E630 robiły bez przerwy za router i nie było ani jednego zerwania łącza. A nawet neostrada zrywa połączenie co 24h.

    EDIT: Nie sądzę aby Ongame miało cokolwiek wspólnego ze zrywaniem połączenia. To raczej iPlus ma jakieś problemy lub po prostu masz słaby sygnał w miejscu w którym z tego korzystasz. Pewnie gdybyś grał w jakiejkolwiek innej pokerowni to również by cię rozłączało.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 10-02-2010 o 09:51 Powód: Literówki

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    To że mój iPlus działa bardzo przeciętnie to pewne, ale na Ongame widać to najwyraźniej. Z PS takich problemów nie ma prawie wcale.

    Sting

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Masz powyłączane avatary, dźwięk, animację i pop up?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    neostrada zrywa połączenie co 24h.
    Nie żebym był wielbicielem TP S.A., ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Neostrada wcale nie zrywa połączenia, tylko zmienia IP i to klienty pokerowe są badziewnie napisane, że sobie z tym nie radzą.

  8. #8
    Przy zmianie IP rozłącza i łączy znowu - więc jednak zrywa..

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Heh. Mam powyłączane wszystko co nie jest niezbędne do gry

    I może napiszę inaczej. Mam internet "ze ściany" i jak korzystam z tego to wszystko jest OK (oczywiście OK jak na Ongame ). Kłopoty, czyli wspomniane cykliczne rozłączenia zaczynają się jak korzystam z iPlusa. W tym samym czasie PS działa w miarę poprawnie, co pozwala mi sądzić, że Ongame i iPlus (może dodam mój iPlus) nie współpracują zbyt dobrze. Ale nic to, przetestujemy Play.

    Sting

  10. #10
    Mam Play-a. W miastach (wyjątek stare kamienice o grubych murach) i na obrzeżach większych miast sprawuje się dobrze, natomiast poza miastem o zasięgu można sobie tylko pomarzyć.