Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64
  1. #51
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez tapczan Zobacz posta
    Ale wyobraźmy sobie sytuację, że podchodzi do mnie koleś na ulicy i się pyta, czy może zegareczek szwajcarski, oryginał, perfumy dla dziewczyny, do tego wisiorek szczere złoto, panie, po 10 złoty sprzedaję, to mi się krew gotuje. A jak jeszcze powie, że "jak nie, to spierdalaj", mam ochotę dać w mordę. Może to ja mam alergię, nie wiem.
    Ja tam lubie z nimi gadac jak sie mi nie spieszy.
    Oni maja fajne te reguly zachowan po kolei co maja robic i co mowic.
    Zawsze trzymam rece w kieszeni a jak nie trzymam to wkladam jak zaczynam z nimi gadac, bo podstawowa ich zasada, ze musza ci dac produkt do reki i jak ktos jest poczatkujacy to ma taka banie czasem, ze nie wie co zrobic w takiej sytuacji
    A na koncu udaje czasem, ze juz wyciagam kase, a wyjmuje telefon, ze niby sms przyszedl i mowie ze musze juz isc
    Ich mina bezcenna

  2. #52
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    kochany wyobraź sobie, ze na forum zapisałam się tylko dlatego, że mój facet lubi grać w pokera... ja nawet nie bardzo znam zasady więc się nie będę wypowiadać, ale z doświadczenia wiem, że pare fajnych pomysłów na prezent można wziąć właśnie z takiego tematycznego forum. Dlatego przyszłam tutaj. Nie zrobiłam nic złego więc Karlos daj sobie na wstrzymanie bo ja nie mam zamiaru tutaj się z Tobą kłócić...
    co do zestawu to zamówiłam, chyba nikt z tego powodu mnie nie ukrzyżuje... czekam aż dojdzie i tyle. To źle, że ktoś jednak skorzystał na tej całej kłótni w tym wątku...??

  3. #53
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    O kurczaki, tak zachwalasz, że ja chyba też kupię.

  4. #54
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    Nie wiem co Tym mam myśleć. Ale skutecznie mi obrzydziliście tego pokera. Jeśli takie osoby graja przy stołach to ja dziękuje. Nie wiem o co chodziło z tą zjeb ką no ale ok. zycze powoidzneia z takim podejsciem

  5. #55
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    looooooooooooooooool

  6. #56
    "a nawet nie bardzo znam zasady więc się nie będę wypowiadać" dude jak już piszesz takie banialuki to zmieniaj końcówki gdybyś miał cipkę to napisał byś "nie będę się wypowiadała" a tak wyszło że jesteś cipka
    pozdrawiam

  7. #57
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    "a nawet nie bardzo znam zasady więc się nie będę wypowiadać" dude jak już piszesz takie banialuki to zmieniaj końcówki gdybyś miał cipkę to napisał byś "nie będę się wypowiadała" a tak wyszło że jesteś cipka
    pozdrawiam
    rotfl

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    0
    prymitywy...
    tak czy siak dzięki bo przynajmniej mój chłopak na tym skorzystal

  9. #59
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez cencia Zobacz posta
    prymitywy...
    tak czy siak dzięki bo przynajmniej mój chłopak na tym skorzystal
    Na tym czyli na cipce?

  10. #60
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    woland nikt Ciebie nie zmusza zebys to kupil, przestan sie dopierd.... i skup sie na odzyskaniu kasy na MB