Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    no dokladnie o tym mowie , genaralnie i tak sie na to godze bo inaczej z ps np nie za bardzo moge pzrelac pienaidze ale nie wiem jak warsaw robi dokladnie to tak jak opisuje pewnie ma uklady z nettelerem tak jak z ps

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    strasznie kombinuja!

    Przelewalem na karte 1000$ i po ich przeliczeniach mialem 980$.
    Napisalem do supportu i nic...

    ehhh
    To tak dziala, bo stosuja inny kurs aby przeliczyc na CAD z USD, i na karcie masz ilosc w dolarach kanadyskich (powiedzmy ekwiwalent 990USD z 1000USD). Aby zobaczyc ile masz, znow przeliczaja po swoim kursie spowrotem na USD i widzisz ze masz 980... a w rzeczywistosci jest to dalej 990. Gdy chcesz zrobic wyplate w PLN to znow uzywaja swojego kursu i wychodzi znow 980. Tak wiec koszt tej operacji to okolo 2%. Ale to lepsze niz np podatek 50%...

    Pozdrawiam,

    Goral

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    DObra, czyli metoda warsawa jest dobra tak?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Ja sie nie zgodze z goralem.

    Oni przeliczaja najpierw na dolary kanadyjskie przelewaja na konto i znow na dolary amerykanskie....

    Przelalem 1000$ amerykanskich na karte, i mialem 980$ amerykanskich na karcie... Zawsze wyplacam troche mniej niz moge, zeby mnie nie zchargowali 5$ jakbym sie pomylil. Widzialem ile mi zostalo po wyplacie i z pewnoscia mialem na karcie 980$.

    Pomimo wszystko to i tak najwygodniejszy sposob wyplaty.

    pozdro

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    no ale buchneli ci 60zl

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Właśnie po 6 tygodniach oczekiwania dostałem kartę netellera. Załadaowałem ją kwotą 255$. Na karcie znalazło się 248 USD. Następne 3$ zje bankomat, więc cała operacja wypłaty zeżre około 10 USD czyli trochę drogo...

    Mam teraz takie pytanie: jeżeli nie używa się karty, co miesiąc pobierana jest opłata - chyba 7$. Co się dzieje, jeżeli np. przez 3 miechy wogóle nie używam karty a konto stoi puste? Czy przy następnej wpłacie neteller pobierze 21$ zaległych opłat?

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    no wlasnie, mnie tez to ciekawi, jak to jest z tym pustym kontem? a co jak na koncie nic nie ma? pobieraja pozniej? jak ktos gra na niskich stawkach to oplaty sa troche wygorowane...

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    temat troche podupadl, a odpowiedzi na powyzsze pytanie (ktora mnie tez interesuje) nie ma... moze jednak ktos wie?

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Moje konto bylo puste przez ponad miesiac a moze nawet prawie przez 2 miesiace.Gdy wreszcie zaladowalem kase na konto a następnie na karte zżarło mi standardowo 2$ za przelanie na karte i okolo 3$ w bankomacie za wyplate.Natomiast jezeli masz cos na karcie to zżera ci co miesiąc niecale 3$.Jezeli masz kase na koncie glownym a na karcie nic to nie placisz tych 3$ miesiecznie.

    pozdro

  10. #20
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Wg moich obserwacji jest tak :
    jak karta jest pusta nie ma opłaty miesięcznej
    money na karcie trzymane są w dolarach kanadyjskich.Jak sprawdzasz ile masz to system ci pokazuje w przeliczeniu na USD. Nie zgadzam się więc z metodą Warsawa(pewnie miał szczęście) i proponuję zostawić margines 2%
    ostrożności bo przeliczanki są z CAD na PLN.
    pozdrawiam erklos