Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Nl100 Kk Deep

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Villain 21/10, 3bet 0% (!) po 500 rekach.
    Preflop nie chce sie stackowac/zawezac jego zakres przy podanych statsach 160bb deep. Flop i turn mysle standard. Jakies sensowne przemyslenia na river as played lub jakas alternatywna linia?



    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG: $118.45
    UTG+1: $195.65
    MP1: $100.00
    Hero (MP2): $169.40
    CO: $116.30
    BTN: $205.95
    SB: $142.10
    BB: $129.65

    MP1 posts a big blind ($1.00)

    Pre Flop: ($2.50) Hero is MP2 with
    2 folds, MP1 checks, Hero raises to $5, 1 fold, BTN raises to $10, 3 folds, Hero calls $5

    Flop: ($22.50) (2 players)
    Hero checks, BTN bets $11.00, Hero calls $11

    Turn: ($44.50) (2 players)
    Hero checks, BTN checks

    River: ($44.50) (2 players)
    Hero bets $17.00, BTN raises to $51, Hero unhappy

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    W pierwszym odruchu pomyślałem, że trafił seta, albo ma asy
    Ogólnie dobrze rozegrane, tylko za mały bet na river, bo prowokuje blefy po chekach na turnie
    Można też zrobić check-raise na flopie, żeby Villain sie określił

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    so sick... a wiesz cos wiecej na temat jego 3beta 0%? ile miał okazji do 3beta? czy 0 = 0, czy np. 0.45%?

    generalnie przy dość dużej próbce jego range nas tutaj bije po 3becie preflop. nie zdziwilbym sie bardzo gdyby 90% miał tu AA. {AK,JJ+} to jest absolutnie najluzniejszy range jaki jestem sobie w stanie wyobrazić, ale to jest 3%, więc mała szansa by majac tu taki range nigdy wcześniej nie 3betował.

    Chciałbym foldować pre (!) ale nie mozna przegapic takiej okazji do setminingu, a 4bet pre = burning money, wiec call standard.

    Na flopie w najlepszym razie marginalny call, ale mysle ze c/f jest poważnie do rozważenia. Ale spoko.

    Turn jak rozumiem jest c/f, jesli tak to standard.

    River to jest dla mnie check, i zależy ile on zagra. Musiałbym przemyśleć do jakiej wielkości calluję bet ale generalnie raczej nie za dużo. Na pasywnego przeciwnika taki blockbet nie jest jakiś tragiczny, ale nie widzę w nim sensu. Żeby miał on sens to jego continuation range (calling/raising range) musiałby przegrywać z naszym KK. Nie widzę takiego zakresu (z QQ+ mamy remis i to jest best case scenario, z JJ+ mamy 41/59). As played to jest easy fold, jego value range zawiera sie w {AA,JJ}. Nie sądzę żeby mógł tak zagrać QQ for value, nie sądzę też żeby mógł blefować - chociaż nie podales agresji postflop, ale agresja preflop sugeruje ze nie jest to typ napierdalacza z air

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    so sick... a wiesz cos wiecej na temat jego 3beta 0%? ile miał okazji do 3beta? czy 0 = 0, czy np. 0.45%?
    absolutny brak, 0/ilestam

    Chciałbym foldować pre (!) ale nie mozna przegapic takiej okazji do setminingu, a 4bet pre = burning money, wiec call standard.

    Na flopie w najlepszym razie marginalny call, ale mysle ze c/f jest poważnie do rozważenia. Ale spoko.
    Wydaje mi sie zbyt weak, zrzucac KK do miniraise pf i cbeta

    Na river szukalem value od QQ i jakiegos random szajsu, no ale raise troche mnie pokrzyzowal, wydaje mi sie, ze nie mozna tego callnac.

    Cytat Zamieszczone przez Pitshot
    Można też zrobić check-raise na flopie, żeby Villain sie określił
    raise dla informacji = spew, pozatym moze flatnac z calym swoim zasiegiem a ja nie jestem w stanie kontynuowac, a ze jestem oop to mam przed soba mozliwosc 2 betow od przeciwnika. No i trace szanse na showdown z karta, ktora zdecydowanie SV ma

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jakby to była większa próbka rąk, to chyba z czystym sumieniem można by grać check-fold na flopie

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Trias czemu zakladasz ze jak gosc zagra np 2000 rak bez 3beta to nagle to musi 3betowac preflop AA a nie np AK? chyba nie chcesz mi powiedziec, ze mielismy taki fart, ze gosc nigdy nie mial AA po raise w tej probce?

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Sorki Krolewicz, tylko jedno pytanie do Uczniaka
    Chciałbym foldować pre (!) ale nie mozna przegapic takiej okazji do setminingu, a 4bet pre = burning money, wiec call standard.
    Czemu tak uwazasz?

    I z ciekawosci, jak obaj zrobiliscie c/c na turnie po co bet na river?
    Ostatnio edytowane przez Fantasta ; 03-11-2009 o 16:39

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    4betujac preflop zamieniasz KK w blef, bo nie mozesz grac vs jego 5bet, a jezeli callnie jego "zasieg" i tak w duzej mierze bedzie stanowic {AA} i na niskim boardzie nie bedziemy mogli z valuebetowac naszych kroli jako overpair.

    bet zeby wygrac kilka $ od 99,TT,QQ, any jack/spazz. Cyfry cyframi, ale trzeba miec jakis margines.

    Trias : vs jakis 50/1/0 moze i tak, ale ten 22/10 w sumie semi aggro, troche gambler ale tez nie skonczony kretyn.

    elpe: jakos tak jest, ze ludzie z 3betem 2% maja tam krole i asy a nie AK i mogl nie miec tych asow, albo mial i otwieral jako pierwszy etc

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Trias czemu zakladasz ze jak gosc zagra np 2000 rak bez 3beta to nagle to musi 3betowac preflop AA a nie np AK?
    Nie rozumiem pytania. Może i ma AK. Może pomyślał "od 500 rozdań nie zasadziłem żadnego 3beta, walnę teraz z tym 73o, pewnie spasuje wszystko oprócz KK+". Najbardziej prawdopodobną opcją wydaje mi się jednak, że po prostu obudził się z nutsem...

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    4betujac preflop zamieniasz KK w blef, bo nie mozesz grac vs jego 5bet, a jezeli callnie jego "zasieg" i tak w duzej mierze bedzie stanowic {AA} i na niskim boardzie nie bedziemy mogli z valuebetowac naszych kroli jako overpair.

    bet zeby wygrac kilka $ od 99,TT,QQ, any jack/spazz. Cyfry cyframi, ale trzeba miec jakis margines.

    Trias : vs jakis 50/1/0 moze i tak, ale ten 22/10 w sumie semi aggro, troche gambler ale tez nie skonczony kretyn.

    elpe: jakos tak jest, ze ludzie z 3betem 2% maja tam krole i asy a nie AK i mogl nie miec tych asow, albo mial i otwieral jako pierwszy etc
    Dzieki za wytlumaczenie 4beta. Natomiast jeszcze odnosnie value beta na river. Robiac check na turnie pewnie ci cos "smierdzialo". Czy wiec ten value bet na river jest ok? Bo napewno zakladales scenariusz, ze on zrobi raise albo shove po tym becie, ktorego juz nie bardzo mozesz callowac, tzn mozesz ale czy nie jest to drozsza metoda, niz river check on zrobi value bet za te 17 ktory ty ewentualnie callniesz?