Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ostatnio zaobserwowałem że panuje moda na cytowanie. Brawo, miło wiedzieć że użytkownicy umieją cytować jednak przydałby się pewien umiar :lol: .

    Moim zdaniem często funkcjonalność ta jest nadużywana. Po co cytować wypowiedź która znajduje się tuż przed naszą? I to jeszcze w całości. Tylko niepotrzebnie rozdmuchuje to posty. Nie wspominując o potworkach zawierających cytaty zagnieżdzone czyli kilku kolejnych wypowiedzi gdzie każda z nich zaczynała się od cytatu poprzedniego postu.

    Postanowiłem troszkę z tym powojować i modyfikuję takie posty pozostawiając informację o usunięciu cytatu jako zbędne 8) .

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Nie wiem czy to popularne, ale na większości forach tak jest. Po to jest cytat żeby cytować i odpowiadać na to co ktoś napisał
    hehe
    nie rozumiem tematu

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Raczej Kirkowi chodzi o to, że jeżeli odpowiadasz na ostatni post to nie ma sensu go cytować.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Ale nie o to chodzi pomyślalem teraz i tak jeśli chcesz odpowiedzieć konkretnej jednej osobie to przeważnie używa się cytatu żeby jego myśl przybliżyć i odpowiedzieć jemu dokładnie jemu. Po to przewaznie cytujemy.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny
    Ale nie o to chodzi pomyślalem teraz i tak jeśli chcesz odpowiedzieć konkretnej jednej osobie to przeważnie używa się cytatu żeby jego myśl przybliżyć i odpowiedzieć jemu dokładnie jemu. Po to przewaznie cytujemy.
    Użyłem cytatu Twojej ostatniej odpowiedzi aby się do niej ustosunkować. Czy uważasz że było to potrzebne? Moja wypowiedź znajduje się tuż pod Twoją oraz dotyczy głównego wątku tego tematu więc moim zdaniem jest to zbędne. Jeżeli koniecznie chciałbym zaznaczyć że odpowiadam Tobie a nie innemu użytkownikowi to wystarczy zrobić to w następujący spoób:

    _BezCenny jeżeli chcesz odpowiedzieć lub ustosunkować się do wypowiedzi konkretnej osoby i tylko do fragmentu jego wypowiedzi to owszem cytowanie jest uzasadnione i przydatne. W innych przypadkach niepotrzebnie rozdmuchuje Twoją wypowiedź i powoduje że osoba chcąca przeczytać dany temat musi przebijać się kilka razy przez ten sam post który poprzez umieszczenie w cytatach może znaleźć się w kilku kolejnych postach.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    No tak ale pisząc nick musisz to robić ręcznie, a cytować wystarczy kliknąć co ułatwia sprawe

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Piszącemu tek ale nie czytającym.

    Leń :lol:

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny
    No tak ale pisząc nick musisz to robić ręcznie, a cytować wystarczy kliknąć Wink co ułatwia sprawe
    a nie bo wystarczy kliknąć na nick danej osoby przy avatarze np.
    _BezCenny

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    wow, tego nie wiedzialem

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Cytat Zamieszczone przez Drauger
    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny
    No tak ale pisząc nick musisz to robić ręcznie, a cytować wystarczy kliknąć Wink co ułatwia sprawe
    a nie bo wystarczy kliknąć na nick danej osoby przy avatarze np.
    _BezCenny
    Mi to chyba nie chodzi bo nic się nie dzieje jak kilkam na nick :roll: