Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Nie mam żadnych readów na przeciwnika.

    http://www.pokerhand.org/?1487216


    Teraz już wiem ,ze nie potrzebnie zagrałem tego All-ina na flopie,trzeba było dać check. :/ Przynamniej tak mi sie wydaje. Jakieś sugestie?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    predzej fold na preflopie jezeli czujesz ze ma asy. a na flopie gdy zainwestowales juz polowe swojego stacka to jakiegos flopa oczekujesz majac taka reke KKx? A co do mozliwosci zrzucenia na preflopie to wiesz przeczucie/jakies inne podejrzeane rozdanie z tym kolesiem ale na prawde ciezko to zrzucic

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    All in preflop po jego raisie do 16800.

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Myślę,że skończyło by się tak samo,bo nie sądzę,żeby zrzucił AA po moim All-inie .

    Po jego reraisie dałem call,bo pomyślałem,że oprócz AA,KK,może mieć jeszcze AK i chciałem flopa zobaczyć, z zamiarem wejścia all-in jeśli nie pojawi się As.No ale on miał go na ręce.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    no mial shit happens

  6. #6
    po jego reraisie PF możnaby było się zastanowić nad zrzuceniem tych króli bo widać że ma wysoką parę na ręku.

  7. #7
    Króle ciezko sie zrzuca przed zobaczeniem flopa... Ja sie raczej nie zastanawiam, all in pre flop , a jesli juz tak zagrales to po flopie tym bardziej....

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zrzucic kk preflop nie potrafia najlepsi gracze na swiecie a co dopiero online i do tego jeszcze satelitka
    raczej sytuacja n o w