Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Od kiedy jest nowe party poker mam dosc czesty problem z rozlaczeniami ze stolem...

    Niby trace polaczenie, ale na pozostalych 3 stolach gram normalnie a na 1 nie moge wykonac ruchu, nic sie dzieje i w koncu mnie folduje i robi sit out`a, czasami tez zabiera disc protection...

    Ktos wie o co chodzi ? Bo juz sam nie wiem dlaczego tak sie dzieje, to dosc irytujace

  2. #2
    Ja mam taki sam problem gram kilka stolików i po kilkunastu rodaniach odlącza mnie z kolejnych i tak w koło .Wogle sie nie da grac. Prawdopodobnie jest to związane z limitem rozłaczeń ze strony gracza .

    Więcej poczytasz w regulaminie party

    Ja narazie odpusciłem sobie gre tam bo mam więcej strat z tego powodu i stresów, gdy mam dobre karty lub dobry układ chcę wejsc a tu mnie odłączyło szok . :twisted: :twisted:

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Problem w tym, ze JA W OGOLE NIE TRACE POLACZENIA z netem ... Nie trace ani jednego pinga..

  4. #4
    Ja tez nie trace tylko na stoliku a w tym samym czasie na innych jest ok . Jeszcze jedno zaobserwowałem ze przed tem jak odłaczy mnie ale nie rozłaczy to skraca sie czas dla mnie na podjęcie decyzji

    standardowo jest 15 s a stopniowo sie to skracało aż dochodziło do odłaczenia mnie ze stolika i problem w tym , że sie dołączyć nie można siedzisz i siedzisz i siedzisz i nic.

    Przez to straciłem 2 :twisted: :twisted: i 3 etap bonusu

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Witam!

    Moj pierwszy post na tym forum. Mam pytanie co do party poker, wysylalem maila do supportu, jednak po 24h przyszedl mail zwrotny ze moja wiadomosc nie zostala doreczona.

    Konto mam na interii i z BOK dostalem: "Jest to mail zwrotny, wysłany przez serwer, na którym znajduje się konto odbiorcy. Oznacza to, że wysłana wiadomość nie może zostać doręczona. Przyczyną tego może byż przepełnienie konta odbiorcy, jego zablokowanie lub uznanie Pańskiego maila za spam przez system antyspamowy."

    Pisalem jeszcze raz ale 6h i nie ma odpowiedzi. Ktos mial cos podobnego? Jakies pomysly jak sie z nimi skontaktowac?

    Pozdrawiam.

  6. #6
    WOW

    Najlepiej telefonicznie bo z meilami róznie bywa mi też dużo odrzuca meili wysłanych do party. Zreszto teraz mają jakieś problemy z softem i cały czas go poprawiają i dlatego może dużo meili spływa i cięzko im odpisywać na wszystkie.

    :P :P

    W czym problem to może pomogę

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Problemy sa dwa.

    1. Mam zamiar zamowic pare rzeczy z partystore i chcialem sie upewnic czy wszystkie dane napewno dobrze podalem ale nigdzie nie moge ich zobaczyc.
    2. Nie update'uje mi tickets z MarchGiveaway. Caly czas pisze ze nic jeszcze nie zdobylem, a powinienem jakies miec. Ale to juz sie powoli robi nieaktualne :cry: . Mam nadzieje ze tylko mi tego nie wyswietla i sa one jakos liczone u nich.

    Dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

  8. #8
    1. Mam zamiar zamowic pare rzeczy z partystore i chcialem sie upewnic czy wszystkie dane napewno dobrze podalem ale nigdzie nie moge ich zobaczyc.
    Kiedyś były widoczne dane gracza teraz po zmianach tego już nie ma i mozliwe, że jest to gdzieś ukryte w koncie gracza sprawdzę to i ci podam.

    2. Nie update'uje mi tickets z MarchGiveaway. Caly czas pisze ze nic jeszcze nie zdobylem, a powinienem jakies miec. Ale to juz sie powoli robi nieaktualne . Mam nadzieje ze tylko mi tego nie wyswietla i sa one jakos liczone u nich.
    To dziwne bo u mnie jest ok a może nie zdobyłeś żadnych :cry:

    Wiesz oni maja problemy teraz prrzez to straciłem 2 bonusy i napisałem do nich by mi dali jeszcze raz szansę rozegrania ich ale odmówili tłumacząc się, że system przyznaje takie bonusy sam a oni recznie ich nie mogą dodawać.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Napewno jakies powinienem miec. Gram tam codziennie, a od piatku na niebieskich stolach tylko.

    Wlasnie napisalem nastepnego miala na info@partypoker.com, wczesniej wysylalem na bonus@partypoker.com i accountinfo@partypoker.com moze ten dojdzie :| .

    A ten free-number do Party dziala? bo jak maile nie dojda to bede dzownil. Bo juz mnie to powoli denerwuje :twisted: .

    Pozdrawiam.

  10. #10
    to już ci mowie ,że te adresy to i mi odrzuca

    bonus@partypoker.com i accountinfo@partypoker.com

    dlatego zawsze pisz na ten głowny

    info@partypoker.com


    Spoko idzie nowy miesiąc będzie nowa oferta bonusowa od party to sobie odbijesz