Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    heh .. ja stary wyga na forum dałem sie wyjebać jak młody leszczu

    więc jakby oolleekk z forum lub login na Poker Stars: tomek1988 chciał cos Wam sprzedać to lepiej wydać kaske na piwo

    30 $ nie majątek ale wolałbym to jakiemuś dzieciakowi dać niż temu złodziejowi

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Do mnie na priv pisal o pozyczke 30$, ale nie pozyczylem(no i dobrze zrobilem)

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Do mnie też. Chciałem od niego kupić książkę Caro - bo napisał że ją ma do sprzedania w moim temacie.
    Wysłałem mu 10$, napisał że niestety wyjeżdża więc mi odesłał 10$. Potem nagle wrócił i napisał, że ma tę książkę i żebym mu wysłał 10$, wysłałem.
    Po 3 dniach napisał, że nie mógł wysłać i że sorry za zwłokę i odesłał mi 15$.

    Potem wiele razy pisał mi PW żebym mu pożyczył kasę na ps, ale olałem go.

    Więc jestem na nim +5$



    Najgorsze jest to że kurwa nie mam Caro teraz.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    "Chciałbym w tym miejscu ostrzec szanownych użytkowników niniejszego forum przed uzytkownikiem oleek, osobnik ten okazał się niesłownym dupkiem.Chciał, aby za rzekomo oferowane przez niego ksiązki zapłacić przez netellera, przystał jednak na opcję zaproponowaną przez moją osobę-wysyłka książek do mnie i potem zapłata na konto bankowe. Po 2 krótkich rozmowach na gg, osobnik zamilkł. Ksiązek nie wysłał. Stąd moje uzasadnione podejrzenia co do niego. Jego gg - 1933503. Jest to jak się okazuje uzytkownik forum mecz.pl z Tarnowa. Nie polecam żadnych kontaktów z wyżej wymienionym. "

    Przytaczam mój zeszłoroczny post, zdaję sobie sprawę, że nie każdy go czytał/pamiętał. Jeśli dobrze pamiętam to alchemik też miał z nim problemy.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Lol chyba jestem jedyny który na nim zarobił

    A tak na poważnie to bana mu i dzięki za ostrzeżenie. Nie wiem co kieruje takimi ludźmi :/
    Pewnie jakiś hazardzista, pokerzysta czy szuler. Coś w ten desen.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Lol chyba jestem jedyny który na nim zarobił

    A tak na poważnie to bana mu i dzięki za ostrzeżenie. Nie wiem co kieruje takimi ludźmi :/
    Pewnie jakiś hazardzista, pokerzysta czy szuler. Coś w ten desen.
    Wyrabiał sobię markę

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja już jakieś 1,5 roku temu pisałem kilka razy na jego temat...

    pożyczał ode mnie jakieś 50-200$ następnie oddawał kilka miesięcy z milionem różnych tłumaczeń itd

    ostatecznie wszystko (albo większość) zwrócił ale nieodpowiedzialny wizerunek pozostał

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    ja mialem to samo, najpierw pomogl mi przelac kase z PSa na MB bo akurat nic na MB nie mialem a potem kilka razy prosil o pieniadze na PS. Oddawal ociagajac sie bardzo no ale przepraszal etc, w koncu pozyczyl 20$ i sluch o nim zaginal 20$ no to smieszna kwota no ale przestrzegam przed nim rowniez i ja jakby ktos potrzebowal to tutaj jest jego nr tel.

    517671516

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    30$ tu 20$ tam i zbierze sie kaska - tematu jednak nie zostawię bo widzę, że koleś to zawodowy naciągacz i złodziej.

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    6
    Mi też chciał sprzedać jakąś książkę - ale domagałem się wystawienia na allegro. Książki nie wysłał, ale zwrócił mi +20 PLN za "zwłokę" (inaczej by negatyw na allegro poszedł.