Strona 1 z 33 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 321
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    1
    W życiu nie złoże depozytu w tym servisie,chodzi mam lepsza rękę to gracz z większą ilością żetonów wygrywa w 75 procentach przypadków .To nie jest przypadek zawsze kiedy przebijam komuś wchodzi monster z dupy.Zrób depozyt to może nie będziesz miał takiego pecha ,nie będziesz przetestowałem to na b win i Everest .Najlepsze jest to że nooby które graja ostro zawsze maja farta .Polecam robienie depozytów a na pewno będziecie do przodu

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ja zrobilem depo i jestem caly czas do tylu
    Ostatnio edytowane przez PaSiEk ; 15-12-2011 o 09:10

  3. Cytat Zamieszczone przez awp lover Zobacz posta
    W życiu nie złoże depozytu w tym servisie,chodzi mam lepsza rękę to gracz z większą ilością żetonów wygrywa w 75 procentach przypadków .To nie jest przypadek zawsze kiedy przebijam komuś wchodzi monster z dupy.Zrób depozyt to może nie będziesz miał takiego pecha ,nie będziesz przetestowałem to na b win i Everest .Najlepsze jest to że nooby które graja ostro zawsze maja farta .Polecam robienie depozytów a na pewno będziecie do przodu
    Zupełnie rozumiem Twoje rozgoryczenie. Większość przegrywających graczy tak reaguje i nie ma w tym nic złego/nienaturalnego. Co więcej, takie nastawienie ma bardzo duży wpłwy na to, jak przebiega rozgrywka ("i tak mi nie wejdzie" "a sprawdzę" "o, mam 70-30, pewnie przegram to spasuję").

    Mindset to podstawa gry na KAŻDYM poker roomie. Bo to taka gra, okrutna. Wariancja, statystyka, matematyka w "ogóle" nie kłamią. Zapytaj o tego "pecha" osoby które mają miliony rozdań.. jak to jest, że im się udaje a Tobie nie?

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    265
    Ja dobrze znam gracza, który ma ponad 40k usd profitu w tym roku i nadal twierdzi, że soft go "dyma" - podstawą teorii jest oczywiście przegrywanie flipów z bigstackami, drugą, jeszcze śmieszniejszą rzeczą - to, że po prostu soft dyma właśnie jego
    Żadne rozmowy nie skutkują, tak jest i koniec

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ja zdecydowanie się zgadzam z teorią, że soft pomaga big stackom, ale w związku z tym wkupując się do turnieju zawsze używam opcji wkupowania się jako bigstack. Wy nie??

  6. Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ja zdecydowanie się zgadzam z teorią, że soft pomaga big stackom, ale w związku z tym wkupując się do turnieju zawsze używam opcji wkupowania się jako bigstack. Wy nie??
    Nigdy nie miałem opcji "wybierz jaki chcesz mieć stack początkowy" w turnieju. Zdradź mi jak to działa
    Ale jeśli chodzi Ci o cash to ja grywam midstackiem. Swingi są mniejsze ale nie gram shortem.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Chodzi mi o turnieje. Może to jest dostępne dopiero od pewnych poziomów VIP, nie wiem. Jak ja się zapisuję do turka, to mam na ogół 3 opcje wielkości stacka (i wtedy wpisowe jest trochę wyższe jak się chce mieć większy stack). Ale Supernovy nigdy nie zrobiłem, nie wiem, na supernovej pewnie jeszcze więcej opcji jest.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    2
    Witam

    Na każdym pokerowym forum znajdzie się przynajmniej jedna osoba która wie że jest spisek. Szkoda tylko że po za niedorzecznymi spiskowymi teoriami nie prezentuje żadnych konkretnych dowodów. Tu mamy do czynienia z teorią "kodów" czyli "zrób depozyt, a zaczniesz wygrywać". Przepraszam ale większych bzdur nie można już wymyślać. Poker online jak i live to nie gra komputerowa tu nie ma kodów, chetów, pathów, craków itp. które za gwarantują ci wygraną. Plus właśnie to co mówi randi

    jeszcze śmieszniejszą rzeczą - to, że po prostu soft dyma właśnie jego
    Żadne rozmowy nie skutkują, tak jest i koniec
    Zamiast wyszukiwania spisków, szukania "kodów" i przeróżnych sposobów oraz ostatecznie zrzucanie swoich nie powodzeń na soft. Lepiej jest skupić się na tym czy aby na pewno dobrze gramy. Co ważniejsze czy gramy na stawkach na jakie bankroll nam pozwala bo jeżeli ktoś wpłaca 20$ i gra w turniejach za 3$-5$ to życzę powodzenia. Tutaj pomocne mogą być analizy naszych rozdań przez innych graczy jeszcze lepiej gdy są to profesjonaliści i tutaj polecę Internetowa szkoła pokera: poznaj strategie, naucz się patrzeć i kalkulować.. Jest to akurat szkoła Poker Stars tam na pewno również dowiesz się jak radzić sobie z tilltem którego efektem są właśnie takie "płaczliwe" posty. I znajdziesz tam również wiele informacji, szkoleń oraz narzędzi do rozwoju umiejętności pokerowych i polepszenia gry. Tylko takie podejście zapewni ci sukcesy w pokerowym świecie.

    Co do depozytów to polecam Poker Stars szczególnie teraz w okresie świętowania 10 lecia jest mnóstwo promocji teraz na topie jest Sunday Milion z ogromną pulą http://forum.pokerzysta.pl/pokerstar...000-000-a.html W dni powszednie promocji tez nie brakuje wystarczy tylko poczytać na stronie Poker Stars. Poker - promocje - bonus powitalny, bonusy za wpłatę i nagrody oraz na Facebooku https://www.facebook.com/gramwpokera. W sumie to tyle bo bardziej nie ma sensu się nad tym rozwodzić

    Powodzenia na stołach

    P.S. Teoria "big stacka" i co jeszcze hehe

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Kazdy rebay - mozesz startowac z podwojnego stacka (od razu rebuy).

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie no, rebuy to wiadomo. Ale ja mówię o zwykłych freezouutach - jak masz tę formatkę rejestracji, gdzie masz podane wpisowe i metodę płatności (cash, czy np. T$ albo ticket), to tam masz też wybór wielkości stacka i można wybrać że chce się być bigstackiem od początku.