Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 140
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Chciałbym was zapytać gdzie mogę dostać najlepszy bonus powitalny? Chciałbym wpłacić 100-150$. Gram jak na razie PL/NL 10. Gram max na 2 stołach ok 2 h dziennie, więc potrzebowałbym trochę czasu na jego wyrobienie.Za pomoc z góry dziękuję.

  2. #2
    Ja na dobry poczatek proponuje bajecznie latwa do wyrobienia skrzyneczke z chipsami (darmowa przesylka na terenie Europy) + 20% od depozytu do 100$. A jak zetony Cie nie interesuja to pewnie znajdziesz cos lepszego.

    Promocja polecona mi przez jednego z przesympatycznych członków tego forum pozdr

    Bonus do wyrobienia w kilka godzin (4 stoly 0.10/0.25 NL)
    Nie wiem jak na innych stawkach.

    Link: http://www.internettexasholdem.com/p...er-bonus-code/

    pozdr

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Mogę wyrobić ten bonus na NL/PL 10??
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-12-2006 o 12:33 Powód: usunięty zbędny cytat

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    możesz, ale ja bym ci proponował wziąść 3 książki zamiast żetonów np. 3 haringtony

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    możesz, ale ja bym ci proponował wziąść 3 książki zamiast żetonów np. 3 haringtony
    zamiast 3ech, imho o wiele rozsadniejszym wyborem byloby 2 pierwsze + NLH: Theory & Practice.

    BTW: a widzial moze ktos gdzies do wyrobienia ktores z zetonow paulson (badz inne uczciwe, cisnieniowe 'clay') zmiast tych plastikow roznorakich?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Próbowałem sie rejestrować ale wywala mi errora 9002. Wiecie może o co chodzi?
    Ostatnio edytowane przez melon1980 ; 04-12-2006 o 21:34

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Witam
    Ile trzeba punktów wyrobić żeby dostać te żetony?
    I ten bonus 25$?
    aha no i trzeba do nich dzwonic czy oni zadzwonia?

    z góry dzieki za info

    pozdrawiam

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez melon1980 Zobacz posta
    Próbowałem sie rejestrować ale wywala mi errora 9002. Wiecie może o co chodzi?
    Ja przy probie rejestracji tez mialem jakis blad - wystarczylo zarejestrowac sie na innym kompie a pozniej logowac i grac juz na swoim. Moze ten soft wykrywa softy innych roomow i sie gryza?

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez bachus Zobacz posta
    Witam
    Ile trzeba punktów wyrobić żeby dostać te żetony?
    I ten bonus 25$?
    aha no i trzeba do nich dzwonic czy oni zadzwonia?

    z góry dzieki za info

    pozdrawiam
    okt nie wiem ile - nie zwrocilem uwagi - bylo tak:

    Bonus do wyrobienia w kilka godzin (4 stoly 0.10/0.25 NL)

    Oni dzwonia

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    191
    Cytat Zamieszczone przez wcale_nie Zobacz posta
    Ja przy probie rejestracji tez mialem jakis blad - wystarczylo zarejestrowac sie na innym kompie a pozniej logowac i grac juz na swoim. Moze ten soft wykrywa softy innych roomow i sie gryza?
    Tak też zrobiłem, konto otworzyłem w końcu na innym kompie ale dalej jest lipa.