Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam wszystkich omahowców
    Mam pytanie odnosnie blefowania w pot limit omaha. Czy wogole blefujecie w tej grze? Chodzi mi o czysty blef zaden semi blef
    np takie zagranie.

    flop

    raisowany pot od buttona my na SB niewazne co mamy

    dajemy check bb check buton bet za 1/2 puli a my check rais pot?
    Czy to jest dobre miejsce na blef zakladaja ze gosc gra tight i wchodzi gdy ma tylko dobre uklady ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Oczywiście że tak
    Bocian na swoim blogu wrzucał często bardzo ciekawe rozdania,które idealnie odpowiedzą na twoje pytanie

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    A co do twojego pytania to wszystko zależy ile jest osób w rozdaniu,i jak często Buton raisuje pre flop,i jak często gra cbeta majac i nie mając pozycji.Dodatkowo ile osób po nas lubi grać check/raise.Ponadto ten bet 1/2 pota trochę śmierdzi mi trafieniem KKxx,bo flop jest stosunkowo bezpieczny więc Buton może tak zagrywać licząc na wyrwanie się jakiegoś gracza z K6,K3,33 i wrzucenie tu stacka.Osobiście uważam że atakowanie tu z sb bez dobrego drawa jest w perspektywie czasu mocno -EV(przynajmniej jeżeli nie mamy dobrego reada)

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    dawkar trafiles w dziesiatke mial KK zrobilem lead bet na turnie ale po odwinieciu all in spasowalem najciekawsze jest to ze dzieki mojemu blefowu BB wywalil i go uratowałem bo na turn spadła szóstka