Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    61
    Cześć Wam!
    Jaki widzicie cel gry na 2 stolikach jednoczesnie? Zadaje to pytanie aby porownać Wasze zdanie na ten temat z moim. Gram ogolnie *** (zawsze wylatuje mi z glowy to okreslenie... czekam na mocną reke, wszystko powyzej TT i rozgrywam dosyc agresywnie) I czasami wiadomo, karty nie podchodza za dobre. I dlatego na 2 stolach, bo jak zauwazylem, jesli nie dzieje sie cos dlugo przy jednym stole, to przy drugim zazwyczaj gra idzie lepiej. Poza tym dla zrownowazenia ew bad beatów. na jednym stole troszke jestem w plecy, za to staram sie zrekompensowac to sobie na drugim, aby byc na +.

    Pzdr.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez cfkr
    Cześć Wam!
    Jaki widzicie cel gry na 2 stolikach jednoczesnie? Zadaje to pytanie aby porownać Wasze zdanie na ten temat z moim. Gram ogolnie *** (zawsze wylatuje mi z glowy to okreslenie... czekam na mocną reke, wszystko powyzej TT i rozgrywam dosyc agresywnie) I czasami wiadomo, karty nie podchodza za dobre. I dlatego na 2 stolach, bo jak zauwazylem, jesli nie dzieje sie cos dlugo przy jednym stole, to przy drugim zazwyczaj gra idzie lepiej. Poza tym dla zrownowazenia ew bad beatów. na jednym stole troszke jestem w plecy, za to staram sie zrekompensowac to sobie na drugim, aby byc na +.

    Pzdr.
    *** = tight

    No niestety granie na jednym stoliku na necie jest zbyt nudne.. chyba że się szaleje na wysokich stawkach...

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Wlacz 6-8, graj tight agressive, wykorzystuj pozycje, licz oddsy i nie ma bata zebys przegrywal na dluzsza mete
    Granie na 2-3 ma sens tylko jezeli chcesz podszlifowac twoj "reading skill", ale rownie dobrze mozesz to robic grajac heads-up'y

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Ja grajac na dwoch stolach to na jednym zaliczam baty a na drugim do przodu.Jak juz odbije sie na tym co zaliczalem baty to znow na tamtym do tylu i tak w kolko :P

    Teraz gram na 1 stole i na wyzszych stawkach.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Kiedys grajac na kilku stolach zazwyczaj na jednym bylem do przodu, a na dwoch w plecy itp. Teraz gram spokojnie na 4 stolach (stoliki full table NL) i najczesciej na kazdym jestem do przodu. A miedzyczasie jest jeszcze czas skoczyć do kuchni, poczytać 2+2 itp

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    no i trafiają się takie rodzynki jak mi dzisiaj, grałem na 3 stołach, dostałem KK KK AA - asy przegrały na xJxxx (4 piki na stole, na turnie alliny), koleś miał QJ, zdzira był pikowa, ale kowboje zrobiły co swoje

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Są goście co grają 8 stołów naraz, czytaja forum, rozmawiają na IRC'u i odpisują na posty.

    Ja w tym momencie odpisuję na posta, mam włączonego irca i 4 stoliki $25.

    Spokojnie da się wyrobić, jednak traci się na czytaniu przeciwników. Niektórzy to totalni (chwila moment, mam AK na dwójce...ok 7 callerów shit nie trafiłem checkfold) maniacy, co przebijają na turnie z górna para bez kickera a inni to super ciężkie kloce typu AA-QQ + AK i set-farmerzy. Jak się gra na 4 stoły naraz to można od czasu do czasu zrzucić zwycięską kartę przeciwko maniakom albo pójść za ostro gdy mamy w puli przeciwnika superkloca (ROCK ). No i niezbyt fajnie wygląda stack po daremnej próbie wyblefowania frajera-sprawdzacza z jego ciężko flopniętej pary czwórek...

    Poker na 5 osób to raczej 2 stoł max, tam juz nie da sie grac mechanicznie, za dużo rozdań w jednostce czasu, za dużo czytania i wyczucia wchodzi w grę a mniej karty. Chociaż można czasem znaleźć stół z debilami i wykończyć ich solidnym matematycznym pokerem, ale to jest lepsze na 10-osobowe stoły.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Vrax
    Spokojnie da się wyrobić, jednak traci się na czytaniu przeciwników
    dlatego przy multitablingu powinno się używać PT + wtyczek PokerView lub Gametime+, lub PokerOffice który ma LiveTrackera w sobie, co powoduje że możemy od razu widzieć kto jakie ma VP$IP, SawFlop%, WentToShowdawn, współczynniki agresji na flopie, turnie i river, ja używam PO i mam takie statystyki na każdym stole, wiem przeciwko komu gram i jaki zakres rąk może mieć przeciwnik i "jak" ogólnie betuje na każdej rundzie, co już sporo daje, a że poker jest grą o niepełnej informacji, to już jakiś tam 'edge' zyskujemy IMO

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Jest jakiś program do sieci BossMedia? Sprawdzałem PokerOffice, nie chodzi niestety....

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    Najprawdopodobniej nie ma z prostej przyczyny - brak Hand Histories.