Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    soniclynx Posted Small Blind 10
    caleb23 Posted Big Blind 20
    Dealing Cards
    You Were Dealt (Kc, Jc)
    guruhalle75 Calls 20
    ramted Folds
    Ace77Ace Folds
    canos999 Folds
    KoTToN420 Folds
    bmc241 Folds
    sarakawa Folds
    sebkrol18 Raised to 60
    soniclynx Folds
    caleb23 Folds
    guruhalle75 Calls 40
    -------------------------------------------------
    Dealing Flop (Qd,7c,Ts)
    guruhalle75 Bets 20
    sebkrol18 Calls 20
    -------------------------------------------------
    Dealing Turn (7s)
    guruhalle75 Checks
    sebkrol18 Bets 40
    guruhalle75 Raised to 230
    sebkrol18 Calls 190
    -------------------------------------------------
    Dealing River (Ah)
    guruhalle75 Bets 40
    sebkrol18 Raised to 160
    guruhalle75 All In for 650
    sebkrol18 All In for 520
    -------------------------------------------------
    guruhalle75 has (As, 7h)
    sebkrol18 has (Kc, Jc)
    -------------------------------------------------
    10 Returned to guruhalle75 from pot 2
    -------------------------------------------------
    guruhalle75 Wins 2,010 from pot 1 with : Full House, Sevens over Aces
    sebkrol18 OUT


    Generalnie nie jestem zadowolony z tego jak pogralem na flopie turnie i riverze

    Ale nie wtym rzecz chodzi mi konkretnie o river bo juz prawie dalem tylko call zamiast raise wlasnie myslac a nuz ma fulla nie zabrdzo pasowalo mi z jaka reka by mogl ta grac bo QQ 1010 raczej nie za bardzo w sumie jedyna karta z ktora nie raisowal by preflop i moglby takgrac jak gral to A7 ale coz nie dalem call tylko raise i czy moze teraz po jego allinie jest szansa na wycofanie sie z rozdania??

    Czy zawsze call i wypijamy piwo ktore sam sobie nawarzylem

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Ogólnie gram dość agresywnie i często dobieram, to jednak na river dał bym jednak call, taka moja zasada jeśli nie jestem w 100% pewny ze mam najlepsza rękę posiadając strita lub kolor przy parze na stole raczej tylko callne no chyba ze ewidentnie widać fula, wtedy pas. W tym rozdaniu przede wszystkim należało zrobić rerais na flopie wtedy wszystko było by jasne albo zgarniasz pule albo widzisz kolejne karty za free no chyba ze czujesz ze go blefniesz ale wydaje mi się że by spasował taki niski bet z jego strony to jak by do ciebie krzyczał: mam słabą rękę nie wiem co zrobić lub dobieram i chce zobaczyć kolejne karty jak najtaniej. Tak to jest ze nieraz próbując dobrać do nutsa nie widzimy innych możliwości na wygrana.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    w początkowych fazach turnieju jest wielu szaleńców więc mógł mieć naprawdę wszystko czyli nic
    wg mnie zagrałeś prawidłowo

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no wiem ze wlasnie raise na flopie by zalatwil sprawe :wink:

    ale taki min bet mimo ze ja bylem raiserem preflop wydal mi sie taki zapraszajacy mnie do reraise a on potem jeszcze raz by mnie zreraisowal co by sprawilo ze moje dobieranie stało by sie kosztowne :wink:

    Ale mimo wszystko po takim zagraniu wiem gdzie jestem

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    Easy fold przed flopem

    A jak juz ogladam flopa z ta karta, to re-raise na flopie.
    A jak tego nie zrobilem to Easy fold po turnie.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    Easy fold przed flopem
    wtf??

    KJs na butonie za 20 pass ??

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    KJ to frajerska reka Strasznie jej nie lubie. Sprawdzilbym tutaj z QJ JT i pewnie 9Ts czy pewnie 89s - ale KJ zrzucam, bo go zwyczajnie nie lubie Ale masz racje - to moje zdanie i wylacznie moj problem.

    Nie zmienia to jednak faktu, ze call po turnie byl juz lekka glupota. Masz tylko drawa tylko do strita, przy 2 pikach i parze na stole. Do tego re-raise, ktory musi o czyms swiadczyc.

    Po turnie daje fold, zebym pozniej nie mial juz trudnej decyzji.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe spoko tez mam rece ktorych nie lubie

    troche tez ten turniej tak pogralem bo chialem zeby szybko sie rozwiazalo czy warto grac czy nie :wink:

    wiec podwojenie albo wtopa :twisted:

    Ale teraz upewnilem sie jak powinno byc poprawie rozegrane to rozdanie

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    wawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    Easy fold przed flopem

    A jak juz ogladam flopa z ta karta, to re-raise na flopie.
    A jak tego nie zrobilem to Easy fold po turnie.
    zgadzam się z Tobą, ale musze powiedzieć, że zdania na ten temat są podzielone... nie którzy twierdzą , że w pierwszej fazie turnieju rozgrywa się tylko silne rece , więc easy fold na preflopie , ale czy KJ s na buttonie nie jest silną ręką na 1 callera? nie ma info o gościu, wiec zakladam ze tez ma cos z 4 grupy ale nie podbijam tylko call . Oglądam flopa, i jeśli teraz facet zagrywa gram freecard po flopie albo nawet call, poturnie juz na stoprocent fold jesli nie lapie strita... mała pula , para w stole , jeden przeciwnik, pocztek turnieju, nei mam nic oprócz 17% nadziei w riverze....

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    wawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    Easy fold przed flopem

    A jak juz ogladam flopa z ta karta, to re-raise na flopie.
    A jak tego nie zrobilem to Easy fold po turnie.
    zgadzam się z Tobą, ale musze powiedzieć, że zdania na ten temat są podzielone... nie którzy twierdzą , że w pierwszej fazie turnieju rozgrywa się tylko silne rece , więc easy fold na preflopie , ale czy KJ s na buttonie nie jest silną ręką na 1 callera? nie ma info o gościu, wiec zakladam ze tez ma cos z 4 grupy ale nie podbijam tylko call . Oglądam flopa, i jeśli teraz facet zagrywa gram freecard po flopie albo nawet call, poturnie juz na stoprocent fold jesli nie lapie strita... mała pula , para w stole , jeden przeciwnik, pocztek turnieju, nei mam nic oprócz 17% nadziei w riverze....