Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    25
    Witam, ma ktoś może info jakiego producenta są koszulki, które można zamówić na stronie Pokerstars? Bardzo zależy mi na tej informacji.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie łatwiej zapytać supportu?

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    25
    Zapytałem. Dwa dni bez odzewu....

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Koszulki z meksyku które mam wyrabiał lokalny producent więc to Ci chyba nie pomoże.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    125
    Moje są z Indióww. Ciekawi mnie po co Ci takie info?

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    25
    Już wyjaśniam. Zamówiłem koszulki na Pokerstars. Niestety okazały się za duże (wiadomo rozmiarówka amerykańska). Sprzedałem na allegro. Po sprzedaży otrzymałem następuyjącego maila:

    "Otrzymałem właśnie przesyłkę i po otwarciu opakowania stwierdzam że nie jest to oryginalna koszulka PokerStars, tylko jakiś Honduraska Podróbka z krzywą prasowanką firmy GILDIAN (oryginalne koszulki mają metki PokersStars)

    Proszę o wymianę koszulki na koszulkę zgodną z opisem aukcji POKER t-shirt PokerStars 2XL POKER (numer: 650763987) lub całkowity zwrot pieniędzy,

    Proszę sprawę potraktowac poważnie i czekam na szybką odpowiedź jednocześnie informuję jeżeli nie dostanę od Państwa odpowiedzi na w/w reklamację w ciągu 5 dni odeśle zakupiony przeze mnie towar do Państwa."

    Dlatego muszę tą sprawę szybko wyjaśnić. A support nabrał wody w usta... i cisza

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    moze zapytaj tego komu sprzedales skad ma te informacje i na jakiej podstawie (wiarygodnej) twierdzi ze ta twoja koszulka nie jest oryginalna;

    bo jak rozumie ty sprzedales mu koszulke otrzymana z internetowego sklepu PokerStars i nie produkujesz ich na działce

    moja koszulka jest Made in Vietnam , nazwa na metce na kołnierzyku PORT AUTHORITY®

    wyglada na to ze gościowi sie pomyliła "oryginalna" z "konkretną" widzial gdzies jakas i ma nadzieje ze wszystkie beda identyczne...
    no jest jeszcze jedno wyjasnienie ale malo prawdopodobne ... ze wlasnie wpadles na trop gigantycznej afery z podrobionymi koszulkami PS
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 18-06-2009 o 15:49

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Powiedz kolesiowi żeby się gonił, bo gówno wie.

    Sprawdziłem drugą koszulkę, jedna biała polówka jest jakiegoś meksykańskiego producenta Mayork z Guadalajary a druga czarna (zwykły t-shirt) jest firmy Yazbek z Mexico City, więc myślę, że pokerstars zleca lokalnym producentom te rzeczy.

    (obie mam z LAPT, domyślam się, że jak ktoś ma z EPT może mieć z Albanii, z APPT z Chin (100% :P))

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    No ale jemu zalezy zeby nie dostac negatywa, inaczej juz dawno by gostka pogonił.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    A, racja