Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: pochłaniacz:)

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    mam do Was nietypowe pytaniewielu z Nas jara duze ilosci fajek, wiec moze ktos bedzie mogl mi pomoc, otoz szukam jakiegos odwświezacza-pochłaniacza(??) powietrza, ktory skuteczie pochlanialby dym tytoniowy, w media markt maja jakis pochłaniacz, ale on ma zastosowanie bardziej dla alergikow, chociaz obsluga mowi ze to tego tez by sie nadawal,posiada ktos ten lub inny sprzet?? zna ktos chociaz nazwe takiego urzadzenia??

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    sprecyzuje, ze nie chodzi mi o odświeżacze wkladane do kontaktu tylko urzadzenie mechaniczne, wcale nie musi byc tanie byleby bylo skuteczne

  3. #3
    Czyzby w domu gonili? Ja stosuje prostą zwyczajną świeczke zapachową. Co prawda nie jest to mechaniczny pochłaniacz ale proste i skuteczne lecz nie w 100%

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    no wlasnie nie w 100% mi to nie wystarcza,oto znane mi sposoby
    -grzejnik elektryczny jesli sie pali do niego to dym sie wciaga w 70%
    -stary odkurzacz rura podlaczona do pudelka,dmuchamy do pudelka skutecznosc >95%!
    -wychodzimy na zewnatrz skutecznosc 100%
    -swieczki ocenilbym na mniej niz 50%

    nie slyszalem nigdy o takich pro wciagaczach dymu,co to za urzadzenia,jaki koszt?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    comp ciekawie to przedstawiles, ale nie wyobrazam sobie grac z wlaczonym odkurzaczem mieszkam w samodzielnym pokoju, ale po spaleniu paczki fajekmam juz dosc grania, wogole siedzenia w tym pokoju i fo tego boli mnie glowa, otwarcie okna na dluzszy czas przy tej pogodzie nie wchodzi w gre, jest w media markt takie urzdzenie, koszt gdzies 500-1000 w zaleznosci od wielkosci maszyny(m2 pokoju) tylko przeznaczeniem nie jest raczej dym, bardziej to jest skierowane dla alergikow, mimo tego, jesli nie znajde niczego lepszego w najblizszym czasie raczej to kupie i powiem o efektach

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    moja znajoma ma jakiś "pochłaniaczo - nawilżaczo - oczyszczacz" z zeptera. kosztował chyba ok 1800 zł. nie wiem tylko czy spełni on twoje wymagania, ale jeśli chodzi o zeptera to masz o tyle lepiej że jak namierzysz jakiegoś "agenta" z zeptera to on z tą maszyną przyjdzie do Ciebie do domu i bedziesz mógł sobie to przetestować zanim kupisz. przy okazji będziesz mógł nabyć jakieś garnki, noże itp bajery... hehehe

    aha.... w tej maszynce zeptera jest specjalny pojemnik na jakiś zapach. jest ich kilka do wyboru i możesz regulować jego intensywność, więc to dodatkowy plus

    a jedynym sposobem który ma 100% skuteczności by nie śmierdziało fajkami to nie palić - czego sobie i Tobie życze
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 28-01-2007 o 04:35

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    comp ciekawie to przedstawiles, ale nie wyobrazam sobie grac z wlaczonym odkurzaczem mieszkam w samodzielnym pokoju, ale po spaleniu paczki fajekmam juz dosc grania, wogole siedzenia w tym pokoju i fo tego boli mnie glowa...
    LOL
    co za łbem trzeba być żeby palić pety choć samemu się po tym człowiek źle czuje.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    -grzejnik elektryczny jesli sie pali do niego to dym sie wciaga w 70%
    -stary odkurzacz rura podlaczona do pudelka,dmuchamy do pudelka skutecznosc >95%!
    -wychodzimy na zewnatrz skutecznosc 100%
    -swieczki ocenilbym na mniej niz 50%
    rzucamy palenie, skuteczność 1000%

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Podpisuje sie pod postami BlaChy i Melipona