Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Ponizej korspondencja z Dolim (jego pozwolenie na podanie adresu internetowego).

    www.megamedia.pl

    Jesli ktos ma problem z mama, zona lub kochanka warto zabrac je do sklepu na zakupy

    Po zakupach, nasze ukochane powinny wykazac wiecej zrozumienia ?

    Wszystko bez ruszania sie z domu na NAJWYZSZYM poziomie (szeroki wybor, mozliwosc negocjacji cen, BARDZO MILA obsluga).

    No i ten zaoszczedzony czas.... nawet pokerroomu nie trzeba zamykac

    pozdrawiam Widus

    __________________________________________________ ___________________________

    FORUM - Bocznica
    Cytat:Napisał Widus
    Heja Doli

    Zrobilem bardzo udane zakupy w sklepie internetowym. Chcialbym polecic "naszej spolecznosci" ten adres: oferta BOGATA, obsluga SUPER, mozliwosc NEGOCJACJI cen. Poprostu nie odchodzac od kompa i ze stolikow mozna "inwestowac" nadwyzki bankroll-a i UCISZAC co niektore matki, zony i kochanki

    Prosze o zgode na podanie adresu witryny w dziale BOCZNICA (niekomercyjne - nie mam w tym sklepie zadnych udzialow, jestem tylko klientem). Mysle ze warto ten adres znac.

    Pozdrawiam Widus

    P.S.

    adres to : www.megamedia.pl

    czekam na info....

    odp. Doliego

    Smialo

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Tylko, że z moją matką jest jeden problem - brzydzi się pieniędzy z pokera, więc nic nie zdziałam.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Mosznik

    Wiecej wiary
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 09-01-2007 o 17:18

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    taa może pieniędzy się brzydzi .. ale pokerowej lodówce czy zmywarce myślę może dać szansę :P


    btw. myślałem że to jakiś sklep z excentryczną bielizną .. a to agd .. blah :P

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    BlaCha !!!

    Ekscentryczna jest tam pani z dzialu RTV

    Tak poprawdzie to powinno byc: EKSCYTUJACA , ale chcialem podpiac sie pod Twoja wypowiedz.

    BlaCha na zakupy marsz

    pozdrowka dla Sopotu

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Ekscytujaca bo:

    1 zna sie na komputerach jak programista
    2 negocjuje w imieniu klienta jak NIE WIEM KTO
    3 dziala szybciej niz procesor PIV

    Jakis ewenement na skale swiatowa (te panie zza lady co to im przeszkadzamy w czytaniu romansu albo pogawedce tel.) ZEGNAMY

    .... i do www.megamedia.pl zapraszamy hehehe