Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    Czy zagralibyście podobnie do mnie, nie balibyście się wyższego koloru? Mam wrażenie, że troszkę gambling sobie zrobiłem ... Czy moja gra była na plus, czy w następnej takiej ręce powinienm karty odłożyć?

    sorry nie wiem jak wkleić, jak się wkleja?

    http://www.pokerhand.org/?2694321

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Po pierwsze to to rozdanie jest z FR a nie SH.
    Po drugie RRRRaise flop, please...
    Po trzecie RRRRaise turn, please...
    Po czwarte dokup sie na full
    Po piate jesli boisz sie wyzszego koloru to po co wchodzisz z KJs ze SB do gry??
    Po szoste zejdz na nizsze stawki jesli boisz sie betowac z second nuts na takim flopie.
    Miales farta ze przeciwnik dobral do strita i sam oddal Ci stacka.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Ja tam bym trząsł się na tym flopie ze strachu, nawet gdybym miał ! Przeciez jest tam tyle mozliwosci, ze przeciwnik ma pokera ! Naprawdę, muszę przyznać masz dużą odwagę, że kontynuowałeś z KJ, przecież na flopie to była tylko czwarta najsilniejsza ręka ! Ja najprawdopodobniej, obawiając się straty tych 60$ sprawdziłbym na flopie, a na turnie już jednak spasował. No ale jak to mówią, do odważnych świat należy

    pozdrawiam,
    sharker

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Po siódme, fold preflop?

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Ja tam bym trząsł się na tym flopie ze strachu, nawet gdybym miał !
    No mi w ciągu ostatniego roku dwa razy zdarzyło się radośnie betować za pota na wszystkich streetach nut flusha tylko po to, aby przekonać się, że przeciwnik od samego początku miał pokera. W Omaszce. Generalnie w Omaszce full ring KcJc** to jest często easy fold, aczkolwiek to zależy od przeciwników i ich ilości w rozdaniu - np. wczoraj sprawdzałem do samego końca z kolorem 8d3d** kolesia który betował 3 x pot z 4d2d**.

    jdx