Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Bonus na Ongame

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Witam
    Czy wie ktos gdzie jest jakis bonus na Ongame zeby wystarczylo wyrobic do 7 pkt na 1$(najlepiej zeby to bylo 5 jak na Hoolywood). Moge sie zapisac z polecenia.

    Hoolywood i PokerRoom odpadaja bo tam mam juz konta.

    dz

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Wpisz w googlach ongame network. Bedziesz musial poszukac po roomach. Mysle, ze zostana Ci jedynie bonusy 10x. Moze rakeback? Na Eurobecie i Bettsoonie mozna sie zapisac przez affilaties.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Na Betssonie znalazłem rakeback 35%, co wydaje się super opcją (bez skali - typ flat, wypłaty co miesiąc).

    Może ktoś korzysta z RB na Betssonie? Bo wydaje się to lepszym wyborem od bonusu $444.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    http://www.towergaming.com
    nie grałem tam ale oferta wydaje sie byc OK . Bo z tego co widze to wypłacaja po 50$ czyli nie trzeba wyrobic naraz całego bonusa

    100% max 100$ - 1$ - 7,5 punkta
    ale najlepsza oferta to chyba 300% do 300$ za depozyt z netka co prawda trzeba uzbierac 9 punktów na 1$ ale jak faktycznie uwalniaja co 50$ to chyba warto (nie wiem czy ta promocja jest jeszcze aktualna Sign-up Code: NETELLER)
    Ostatnio edytowane przez luk1975 ; 27-11-2006 o 19:59

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave Zobacz posta
    Na Betssonie znalazłem rakeback 35%, co wydaje się super opcją (bez skali - typ flat, wypłaty co miesiąc).

    Może ktoś korzysta z RB na Betssonie? Bo wydaje się to lepszym wyborem od bonusu $444.
    rake back na betsson?
    A jak go aktywowac maja c zalozone tam konto?

    pozdr

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Z netka na Towerze wyplacaja dopiero calosc, wiem bo sie sam przejechalem :/

    Ale problemow z wyplata nie ma, takze 100$ za 7,5x to niezla opcja.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    Cytat Zamieszczone przez wcale_nie Zobacz posta
    rake back na betsson?
    A jak go aktywowac maja c zalozone tam konto?

    pozdr

    Jest taka stronka gdzie możesz aktywować sobie rakeback do Betssona (także do innych pokerroomów). Wystarczy wypełnic ich króciutką aplikację - zresztą zobacz sam...

    http://www.rakerebate.net/

  8. #8
    no tak, ale jak juz mam konto w betsson to po ptokach ;(

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Mielec
    Posty
    122
    na www.bonuswhores.com są aktualne bonusy chyba wiekszości pokerroomów także zobacz sobie a konkretniej to chyba eurobet poker ma sign up 7pp/$.

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    115
    nie, nawet jak masz juz konto to możesz dostać rakeback. Poczytaj dokładanie