Strona 100 z 253 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 2529
  1. #991
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    A jak to może być w katolickim kraju zabronione, jak to Żydzi ukrzyżowali Chrystusa,
    Oprzyjmy się na historii i suchych faktach.
    1. Żydzi ukrzyżowali Żyda w czasach kiedy Polska jeszcze nie istniała.
    2. Tworzy się kościół katolicki który kradnie Torę wycina kilka ksiąg i wypuszcza ów plagiat pod nazwą Stary Testament
    3. Kościół katolicki organizuje krwawe krucjaty, gdzie za cel stawia sobie między innymi zdobycie Jerozolimy jako miejsca symbolicznego wręcz świętego. Rycerze wiary są przeszkoleni w rozpoznawaniu heretyków - "Jak mamy rozpoznać heretyków? odp. "Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius" - Wybijcie ich wszystkich Bóg swoich rozpozna"
    4. W 1929r. Kościół katolicki podpisuje traktaty laterańskie z Benito Mussolinim dzięki czemu powstaje niepodległe państwo Watykan który jednocześnie zapewnia sobie nietykalność w faszystowskich Włoszech oraz ma zagwarantowany trybut od państwa Włoskiego. Jedyne co musi zrobić w zamian to przymknąć oko na pewne "nie do końca zgodne z Jezusowym prawem" działania pana Benito. Dla Watykanu było to cenne doświadczenie bo już 4 lata później podczas podpisywania podobnej umowy z III Rzeszą udało się utargować znacznie więcej.
    5. 1939r Niemcy przy wsparciu kościoła rozpoczynają edukować Polaków, że Żyda należy nienawidzić.
    6. Polacy okazują się bardzo pojętnymi uczniami.
    7. 2010r na polskim forum pokerowym zrzeszającym polską inteligencję jeden z forumowiczów nie rozumie dlaczego w Polsce nie słuszna jest nienawiść do Żydów za to, że ponad 2000 lat temu zabili innego Żyda na ziemiach oddalonych kilka tysięcy kilometrów od Polski w czasach kiedy obecny kraj wyznaniowy Polska jeszcze nie istniał.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 01-07-2010 o 22:47

  2. #992
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    A tak już na serio, to naprawdę musiałem zabrzmieć na poważnie z tym stwierdzeniem o Konstytucji, skoro Ty też sie na to nabrałeś . Ale nie martw się, miało to tylko na celu wpuszczenie Weeskacza w nowy temat, ale muszę przyznać, że mi się nie udało.
    A no udało się.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Poglądy poglądami, ale państwo powinno zawsze jeśli to tylko możliwe dawać wolność wyboru. Jak ktoś chce LSD to jego sprawa, jego wybór, jego odpowiedzialność i jego konsekwencje.
    Zgadzam się i popieram. Aczkolwiek w świetle tego co napisałeś nie rozumiem dlaczego jesteś przeciwko powszechnemu dostępowi do broni palnej.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Rycerze wiary są przeszkoleni w rozpoznawaniu heretyków - "Jak mamy rozpoznać heretyków? odp. "Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius" - Wybijcie ich wszystkich Bóg swoich rozpozna"
    Hehe, dobre.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 01-07-2010 o 23:01

  3. #993
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Sądząc po tekstach z Biblii (szacun Weeskacz) to on jest tylko ekspertem z dziedziny porażek katolicyzmu. Widać, że ma w tej kwestii ugruntowana wiedzę i głęboko zakorzenioną nienawiść. A takie połączenie zdarza się tylko u byłych ministrantów. Po "bliskich" spotkaniach z proboszczem....
    haha..w ten oto sposób praktycznie przyznajesz się, że nie masz kompletnie żadnego opartego na logice i zdrowym rozsądku argumentu. Ale co Ci pozostało skoro ja bez najmniejszego problemu i w pełni logicznie "masakruje lewaka" Górnego prawda? Tak to jest z populistami i demagogami szybko zdają sobie sprawę, że są bezradni wobec merytorycznych argumentów i tylko prymitywne uniki im pozostają by móc po cichu jak najszybciej i jak najdalej uciec od dominującego dyskutanta. Co do tekstów - nic prostszego wystarczy wpisać w google - kościół + hipokryzja jedyny problem to wśród zalewu wyszukanych informacji odszukać te dotyczącego konkretnej kwestii

  4. #994
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Zgadzam się i popieram. Aczkolwiek w świetle tego co napisałeś nie rozumiem dlaczego jesteś przeciwko powszechnemu dostępowi do broni palnej.
    Bo latając po LSD z LSD w ręku trudno wystrzelać kilkanaście osób Broń niestety to większe zagrożenie - dla "niezażywających" ze strony tego chętnego - niż w przypadku narkotyków i uważam, że należy zachować pewne restrykcje w udzielaniu prawa dostępu do broni. Np. wyobrażasz sobie by Ci wszyscy wszelkonienawistni sekciarze od guru Mikke mogli chodzić z bronią po ulicach?

  5. #995
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ja np. uważam, że idioci nie powinni głosować bo jedynie szkodzą innym. Ale to nie znaczy, że państwo powinno tego zakazywać.
    Pardon weeskacz... nabijasz się z Korwina który gardzi demokracją, z powyższego wynika że nie podoba ci się system jeden obywatel - jeden głos... więc jakie jest meritum?

  6. #996
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Broń niestety to większe zagrożenie - dla "niezażywających" ze strony tego chętnego - niż w przypadku narkotyków
    Zdaję sobie z tego sprawę, ale przecież "to jego sprawa, jego wybór, jego odpowiedzialność i jego konsekwencje". Z drugiej strony materiały do skonstruowania całkiem poważnej bomby można sobie kupić w sklepie ogrodniczym i na stacji benzynowej. Wystarczy poczytać o Kaczyńskim. Teodorze, nie o Jarosławie.

  7. #997
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Pardon weeskacz... nabijasz się z Korwina który gardzi demokracją, z powyższego wynika że nie podoba ci się system jeden obywatel - jeden głos... więc jakie jest meritum?
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Poglądy możemy mieć różne i mamy do nich prawo - ja np. uważam, że idioci nie powinni głosować bo jedynie szkodzą innym. Ale to nie znaczy, że państwo powinno tego zakazywać. Co więcej uważam, że państwo nie ma prawa zakazywać. Poglądy poglądami, ale państwo powinno zawsze jeśli to tylko możliwe dawać wolność wyboru(...) na poglądach nie można opierać prawa.
    I wierz mi Indy gdyby ktokolwiek próbował wprowadzić taki zakaz to tak samo bym to krytykował jak krytykuje niektóre niedorzeczności Korwina. Co innego prywatna osoba wypowiadająca swoje poglądy, a co innego polityk. Akurat na Korwina nikt specjalnej uwagi nie zwraca z wiadomych powodów, jednak gdyby jego niektóre chore i niebezpieczne dla demokracji poglądy miał np. Tusk to było by to cholernie niebezpieczne.

    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Zdaję sobie z tego sprawę, ale przecież "to jego sprawa, jego wybór, jego odpowiedzialność i jego konsekwencje". Z drugiej strony materiały do skonstruowania całkiem poważnej bomby można sobie kupić w sklepie ogrodniczym i na stacji benzynowej. Wystarczy poczytać o Kaczyńskim. Teodorze, nie o Jarosławie.
    No wiadomo, że dla chcącego nic trudnego Jednakże by zmajstrować bombę to trzeba tych parę IQ mieć, wykazać chęć i zdolność do zdobycia know-how (bez tego jest duża szansa, że taki konstruktor bomby będzie jedyną ofiarą) Automatycznie eliminuje to sporą grupę która broń jednak by dostała Jdx gdyby powszechny dostęp do broni przyczynił się do zwiększenia bezpieczeństwa to byłbym za tym, jednak jak pokazują przykłady innych państw to efekty są całkowicie odwrotne od zamierzonych. Kiedyś chyba przytaczałem nawet konkretne liczby. Hasło "broń do obrony" to był świetny chwyt producentów broni - im więcej sprzedają tym niebezpieczniej się robi przez co coraz więcej do obrony broni potrzebnej zatem....interes się kreci, a ludzie coraz bardziej się boją i durnieją.

    Gdyby jednak był realny do wprowadzenia pełny pakiet liberalnego-liberalizmu to bez wahania podpisałbym się pod tym i nawet kwestia posiadania broni by mi nie przeszkadzała, jednak chciałbym aby przyznanie prawa do posiadania broni przeprowadzały solidne badania psychologiczne bo obecnie nie potrafię wyobrazić sobie by na zlotach armia Rydzyka zbierała się z ostrą amunicją.

  8. #998
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    haha..w ten oto sposób praktycznie przyznajesz się, że nie masz kompletnie żadnego opartego na logice i zdrowym rozsądku argumentu. Ale co Ci pozostało skoro ja bez najmniejszego problemu i w pełni logicznie "masakruje lewaka" Górnego prawda? Tak to jest z populistami i demagogami szybko zdają sobie sprawę, że są bezradni wobec merytorycznych argumentów i tylko prymitywne uniki im pozostają by móc po cichu jak najszybciej i jak najdalej uciec od dominującego dyskutanta. Co do tekstów - nic prostszego wystarczy wpisać w google - kościół + hipokryzja jedyny problem to wśród zalewu wyszukanych informacji odszukać te dotyczącego konkretnej kwestii
    No dobra, po Twojej historii antysemityzmu w Polsce mam juz te satysfakcje, ze Cie zlapalem w siatke jak malpe w afryce. Bo za wziecie na powaznie mojego posta o Zydach - kolejny szacun.
    Co do prymitywnych unikow, to kto pisal o jakichs autokarach, jak byla merytoryczna dyskusja? Jak zwykle stosujesz filozofie Kalego.
    "Masakruje lewaka"????? Czyli, ze ja jestem lewakiem???? I jeszcze populista i demagogiem???? To sa te argumenty oparte na logice i zdrowym rozsadku? Chyba kpisz.
    A jak wpiszesz w google "kościół + hipokryzja, to Ci nie wyskocza cytaty z Biblii. To juz trzeba się naprawdę znać.

    A co do Twoich pogladów o narkotykach, to ciekawe, czy bedziesz dalej taki liberalny, jak Cie jakis nacpany gówniarz trafil skuterem na pasach? Jego wola, jego (niezabroniony) skuter i być może pozniej jego odsiadka. Chociaz watpie, bo niepelnoletnich sie nie wsadza. Ciekawe, czy wtedy tez jego kara bedzie dla Ciebie wystarczajacym argumentem za dalszym wspieraniem "wszelkiej wolnosci"?

  9. #999
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Bo za wziecie na powaznie mojego posta o Zydach - kolejny szacun.
    Ponieważ nie raz już udowadniałeś, że należysz do grupy nacjonalistów czyli mówiąc wprost do faszystów i rasistów.


    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Co do prymitywnych unikow(..)"Masakruje lewaka"????? Czyli, ze ja jestem lewakiem???? I jeszcze populista i demagogiem????
    Celowo użyłem tego zwrotu i ująłem go w cudzysłowie. Gdyż właśnie takie zachowania i filmiki są promowane i oklaskiwane przez miłośników Korwina. Nawiązałem do tego także dlatego, że niektórzy z tych miłośników mówią jak to oni brzydzą się chamstwem. Takze nie mów o kalim jeśli nie potrafisz odczytać tak wydawało mi się oczywistego przekazu. Czy jestes populistą i demagogiem? Oczywiście, że tak jak zresztą sam JKM.


    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    A jak wpiszesz w google "kościół + hipokryzja, to Ci nie wyskocza cytaty z Biblii. To juz trzeba się naprawdę znać.
    Oczywiście, że trzeba się znać - na posługiwaniu narzędziami. Na pewno kiedyś też się nauczysz...skoro małpy to potrafią...

    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    A co do Twoich pogladów o narkotykach, to ciekawe, czy bedziesz dalej taki liberalny, jak Cie jakis nacpany gówniarz trafil skuterem na pasach? Jego wola, jego (niezabroniony) skuter i być może pozniej jego odsiadka. Chociaz watpie, bo niepelnoletnich sie nie wsadza. Ciekawe, czy wtedy tez jego kara bedzie dla Ciebie wystarczajacym argumentem za dalszym wspieraniem "wszelkiej wolnosci"?
    argument pokroju - ciekawe czy będziesz taki mądry na łozu smierci czy wezwiesz księdza?

    Czy naćpany, pijany czy trzeźwy kogoś potraci to jaka to różnica? Od tego są używki by z nich można korzystać. Od tego jest policja by wyłapywać element łamiący prawo. Od tego są sądy by dowalić im solidną karę. Przynajmniej tak powinno być, niestety na razie żadne z tych założeń nie są realizowane tak jak powinny.

    Ja bym raczej zapytał dlaczego gówniarze ćpają w tak religijnym, a nawet wyznaniowym kraju jak określiłeś Polskę? Może kościół nie potrafi przygotować do rodzicielstwa? Może zamiast gadać z Bogiem lepiej od czasu do czasu pogadać z dziećmi?
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 02-07-2010 o 10:24

  10. #1000
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ponieważ nie raz już udowadniałeś, że należysz do grupy nacjonalistów czyli mówiąc wprost do faszystów i rasistów.
    'Bo kazdy pijak to zlodziej'. Metafora calej weeskaczowej logiki.

    Niby nie do mnie ale, nie moglem sie powstrzymac.