Zobacz wyniki ankiety: Który cytat uważasz na najśmieszniejszy?

Głosujących
103. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cytat nr 1 (danny)

    3 2.91%
  • Cytat nr 2 (INTELOWIEC)

    9 8.74%
  • Cytat nr 3 (krakers)

    6 5.83%
  • Cytat nr 4 (tygrys1111)

    19 18.45%
  • Cytat nr 5 (GLUKOZAMINA)

    51 49.51%
  • Cytat nr 6 (GLUKOZAMINA)

    9 8.74%
  • Cytat nr 7 (corleonesi)

    0 0%
  • Cytat nr 8 (bolozawiercie)

    1 0.97%
  • Cytat nr 9 (adrianos999)

    3 2.91%
  • Cytat nr 10 (comp)

    2 1.94%
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Witam

    Z powodu, iż nominacji do jakże prestiżowej nagrody, Lol Of The Year 2007, jest naprawdę dużo, dobrym pomysłem z pewnością będzie wybieranie zwycięzców kwartalnych. Z każdych trzech miesięcy do finałowej rozgrywki przejdą po 2 posty.
    Jeżeli pominąłem jakąś nominację - bardzo mi przykro. Prawie nie przeglądam działu "Poker w internecie" i to tam mogło coś się zawieruszyć. No ale, mam nadzieję, że poniższe nominacje wam to w pełni zrekompensują . Jest ich tylko 10, nie udało się niestety zmieścić wszystkich kandydatów, którzy swoje posty napisali przed końcem marca. Jakoś to będzie, finalnie swej szansy doczekają się wszystkie nominowane posty, które zapiszę.

    Pozdrawiam i miłej zabawy.

    Cytat nr 1 (rozmowa dotyczyła bycia krupierem)
    Cytat Zamieszczone przez danny
    A tak z ciekawosci zapytam. Branie napiwkow nie jest brane za lapowke?
    Cytat nr 2
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC
    WITAM WSZYSTKICH!

    W Betssonie gram w pokerka od kilku miesiecy i musze powiedziec,ze...jestem pod wrazeniem! Probowalem juz gry w wielu poker-roomach na internecie i musze zdecydowanie stwierdzic, ze inni nie dorastaja Wam do piet (aczkolwiek jest to tylko moje zdanie,wiec jesli ktos ma inne,ma do tego prawo).Estetyka i funkcjonalnosc sprawiaja,ze gra w Betssonie jest ogromna przyjemnoscia i nie zamierzam w blizszej przyszlosci zmieniac operatora

    Zeby jednak nie bylo za wesolo i za pieknie,to kategorycznie musze stwierdzic,ze sa u Was dwie rzeczy,ktore od razu rzucaja sie w oczy i definitywnie wplywaja na zniechecenie wielu graczy do pozostania z Wami i wymagaja badz wyjasnien,badz poprawy.Oto,co zaobserwowlem:

    1.Algorytm dzialnia "multi-table tournaments".Jest rzecza zrozumiala,ze kazda firma,prowadzaca poker-room,a wiec rowniez i Betsson,dazy do wygenerowania jak najwiekszych zyskow w jak najkrotszym czasie.Turnieje wielostolikowe wiaza sie z wniesieniem przez kazdego gracza wpisowego,od ktorego Betsson pobiera prowizje.Jest wiec w interesie firmy,zeby kazdy taki turniej konczyl sie jak najszybciej i aby przegrani gracze zapisywali sie do kolejnych.I dlatego golym okiem po intensywnym kilkumiesiecznym graniu zaobserwowac mozna,ze algorytm dzialania takich turniejow opiera sie o jak najszybsza eliminacje najslabszych graczy,czyli takich graczy,ktorzy maja w dnej chwili najmniejsza ilosc zetonow na stole.

    Podaje przyklad:

    niech gracz A ma 1200,a gracz B 26000 w zetonach.Blindy doszly do poziomu 250/500.Gracz A otrzymuje AA i wchodzi all-in,a gracz B decyduje sie sprawdzic go z 67s.Zazwyczaj konczy sie tak,ze dobiera on albo kolor albo streeta i wygrywa.Podobnych bad-beatow mozna by mnozyc ,sam widzialem ich setki,a jest to robione przez program w sposob tak perfidny i brutalny,ze na jakis czas po kilkakrotnym doswiadczeniu czegos takiego po prostu odechciewa sie grac

    Wniosek z tego jest nastepujacy:jesli nie jestes graczem loose agressive,nie siadaj w ogole do takich turniejow w Betssonie,gdyz jesli w ciagu 15-20 minut nie zdobedziesz znaczacej przewagi przy stoliku,program gwaltownie zaczyna obracac sie przeciwko Tobie-dziala metoda eliminowania slabszych.

    I w zwiazku z tym pytanie do wszystkich grajacych w Betsson,czy maja podobne przemyslenia jak ja,i do Betssona,czy nawet jesli tak ma byc,to czy musi to byc realizowane w sposob tak widoczny,perfidny i bezwzgledny?
    Cytat nr 3 (dyskusja o tym, czy można żyć z gry w pokera)
    Cytat Zamieszczone przez krakers
    najpierw to trzeba wygrac freerole...tysiace freeroli
    Cytat nr 4
    Cytat Zamieszczone przez tygrys1111
    Witam.
    Tak poczytałem trochę tych postów i większość z was napisał że gra w pokera dla kasy. Jestem naprawdę ciekaw czy wy wszyscy w skali miesiąca tak wypłacacie sobie zarobioną kaskę w pokera czy tylko tak piszecie że ile to można zarobić na pokerze. Ja gram już około 3 lat i jeszcze nigdy nic nie wypłaciłem i szczerze mówiąc przestaję wierzyć że można na dłuższą metę na tym zarobić. Przez ostatnie 3 tygodnie zrobiłem 2500 raked hands i co najlepsze, dwa dni do przodu a później to co zarobiłem traciłem na następny dzień i tak wkółko, wczoraj przegrałem całą kaskę (mając flush draw przegrałem z fullem) i na tym postanowiłem skończyć z pokerem na zawsze!!!
    Pozdrawiam
    Cytat nr 5
    Cytat Zamieszczone przez GLUKOZAMINA
    Ja robie tak.
    Gdy dostaje AA co siez 2 razy tylko zdażyło wchodze normalnie.Następnie flop przypuśmy A K 8 no i zadowolony .Tylko że nie bije od razu .Najpier check udaje że nic nie mam gdy koleś call ja też call.Gdy koleś raisuje to ja raise raise.
    Cytat nr 6 (pierwszy post w temacie)
    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=4174
    Cytat nr 7
    Cytat Zamieszczone przez corleonesi
    Ja to widze tak:
    W sporcie chodzi o rywalizacje i zwyciestwo. Pieniadze sa ewentualnym dodatkiem. W pokerze chodzi tylko o pieniadze, wiec jest to hazard. Nie oszukujmy sie.
    Cytat nr 8
    Cytat Zamieszczone przez bolozawiercie
    ja nie mówie o zasadach tylko o strategii i tym podobnym do limitu jest dużo ksiazek a do no-limitu niema nic
    Cytat nr 9 (rozmowa o tym jak SzalonyBober szalał na stolikach na EPT)
    Cytat Zamieszczone przez adrianos999
    Krótki komentarz Szalonego Bobera "pojeb... będzie mnie podbijal" all-in. To tylko podtwierdza , że poniosły go emocje ,a nie inteligentne zagranie . Jeśli podoba się Tobie taka gra , to bardzo fajnie . Mam nadzieje , że będzie więcej takich graczy jak Ty i On . O wiele lepsi gracze będą mieli na kim kaske robić ( w tym ja ).
    Cytat nr 10
    Cytat Zamieszczone przez comp
    jaka jest roznica miedzy 6max a 5max? na ongame tylko 5max jest
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 12-04-2007 o 06:51

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Mój głos przypada GLUKOZAMINIE, za cytat nr 5 .

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    hehe misterny sposób rozgrywania AA wymiata,

  4. #4
    cytat nr 3 Krakers

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Naprawde trudna decyzja Po długim namysle INTELOWIEC cytat nr.2
    Zycze powodzenia innym nominowanym zawodnikom

    p.s- Ale cos czuje ze wygra trojeczka,mhhhhhhh

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Trudna sprawa, ale tygrys. Po 3 latach gry splukal sie w jednym rozdaniu, lol.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Moim faworytem jest nr 2 - eliminacja słabszych graczy to iście brutalna praktyka...

  8. #8
    Cytat nr 5 ppisałem na szybkiego więc troche źle poskładany .Więc z tych 2 razy tylko raz sięmi zdażyło że złapałem seta .No i ten raz wszystko poszło po mojej myśli po flpie gdy dałęm call koleś podbił to ja zraisowałem .No i doszło do tego że all in był riverze (wygrałem, serce mi mocniej biło).

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    kapol usun to trzeba rozrozniac zart od slow na serio, w zyciu nie wygralem freerola

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Bo dlugich przymysleniach obstawiam -GLUKOZAMINA,cytat numer 5
    LOL!!!