Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Zostało 30 graczy kasa zaczyna się od 20 ale naprawde interesuje mnie top 3,mam ok 18k(jakiś 9 stack) przy blindach 200/400 jestem na UTG+1 i dostaje
    UTG 15000
    sb 200
    bb 400
    UTG 400
    Hero raise 1600,same foldy
    aż do UTG który robi raise all in
    Hero?
    UTG gra maksymalnie agresywnie ale pierwszy raz zagral w ten sposób,normalnie był to jego raise i ewentualnie all in nawet z 99,zrobil Hero już 2 bead bety waląc właśnie alla gdy Hero miał KK pokazując QQ,99 z tym że sytuacja była nieco inna bo on poprostu zasadzał all ina przy kilku limperach kiedy ja dopiero miałem podjac jakąś decyzje.No i pytanie co tu teraz zrobić?A hero też gra agresywnie z tym że po all inie hero pokazywal dotychczas dobre karty z wyjątkiem jednej sytuacji kiedy przegral z shortem mając na ręce 22, ztym ze4 dosyć logiczne jest że Hero nie zawsze ma na ręce AA,KK,QQ
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 18-06-2007 o 15:55

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    donkplaying AA. Not easy fold.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Popieram Pana Cukierkowca. Fold.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Gdzie to się gra? Jeśli online to nie popieram przedmówców. Call

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    fold, czekamy na lepszą okazję, od takich idiotycznych zagrań trzymam się z daleka.

  6. #6
    Skoro interesuje Cię top 3 zastanowił bym sie nad call
    różnica czy skończysz 30 czy 21 żadna a za to masz szanse na podwojenie i bardzo mocna pozycja na potencjalny finał, jeśli przegrasz to nie eliminuje Cię to z dalszej gry i przy tych blindach wszystko sie może zdarzyć. (jak dasz fold zrobisz sobie wizerunek strachliwego gracze skoro dajesz bet to musisz być gotowy na poświecenie )
    Osobiście stawiam ze ma AK.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Ja jestem z tych ryzykantow i daje call z nadzieja podwojenia sie.Jesli go wygrasz masz na bank "final table",przegrasz,coz zostanie Ci 3k cukierkow i prawdopodobnie nie bedziesz w kasie.
    Ja tam zawsze wole byc raz w final table niz 10 razy w kasie.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Jeśli nie masz informacji o przeciwniku oraz jeśli walczysz o Ft to call. Powiedzmy, że ustalimy zakres rąk przeciwnika na JJ(6), KK(6), AA(6), AKs(4), AKo(12) to z damami przeciwko tym rękom mamy 47% na wygraną, więc mamy oddsy na call. Z drugiej strony nie jesteś w pulę zbyt zahaczony, więc fold też nie jest złym zagraniem. Pamiętać tylko musimy, że nie da rady wygrać turnieju jeśli nie podejmujesz czasem ryzyka.

  9. #9
    Jeśli walczysz o top3 to EZ Call.
    Być może piszę tak pod wpływem chwili, ale wczoraj miałem identyczną akcję (tylko wcześniejsza faza turnieju) i dałem call, gość pokazał JJ. IMO na powno ma pocket i na pewno nie wyższy niż QQ, z AA/KK nie limpował by IMO. EZ Call.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Z przykrością FOLD. Ma mocną kartę, obstawiam na AA, AK, KK. W ten sposób się ją rozgrywa z tej pozycji, dołożył się tylko do BB żeby nikogo nie wystraszyć podbiciem. Sam czekał aż ktoś zabetuje i wtedy raise. Spokojny fold i czekamy na lepszą kartę.