Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Sie ma,

    mam do Was pytanie - Z jakich programów wspomagających grę w pokera korzystacie?

    Jeżeli ktoś chcę się podzielić swoją wiedzą , to proszę o wrzucanie nazw programów, krótkiego opisu do czego służą oraz linku gdzie można go pobrać bądź kupić. Chciałbym aby ten temat stanowił "kopalnię" wiedzy dla wszystkich użytkowników forum. Jeżeli jakiś program został opisany to nie powtarzajcie informacji na jego temat.

    Ja osobiście korzytam z:

    Pokerstove
    Jest to kalkulator pokerowy. Program służy do liczenia prawdopodobieństwa zwycięstwa, remisu i przegranych poszczególnych "rąk". Jedną z ciekawszych funkcji jest liczenie prawdopodobieństwa posiadanych kart w stosunku do kombinacji możliwych grup "rąk"
    Freeware.

    Link: www.pokerstove.com

    Checkyourbets
    Jest to program , który umożliwia kontrolowanie posiadanego bankroll'a pokerowego oraz przegląd historii własnej gry. Daje dużo informacji na temat naszych poczynań pokerowych - wygranych i przegranych. Typowy program do prowadzenia statystyk. Ewidentnym minusem programu jest brak funkcji cashout.
    Freeware.

    Link: www.checkyourbets.com

    Znam jeszcze program: Pokertracker.
    Nie korzystam jednak z niego, ponieważ nie wspópracuje on z siecią Boss Media.
    Jest to program do analizy gry w Holdema, Omahę i Studa. Pokazuje bardzo dużo statystyk odnośnie własnej gry oraz waszych przeciwników.
    Koszt: 55$

    Link: www.pokertracker.com
    Lista pokeroomów z którymi program współpracuje: www.pokertracker.com/ptsupported.html

    Carlos

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Ja jak narazie nie korzystalem z zadnego programu. Zobacze, jak wyglada ten Checkyourbets, moze mi sie przyda :P

    A co do Pockertrackera - dziala on na UB ?

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Arkusz kalkulacyjny
    Jako, że ostatnio zacząłem grać znowu SnG to arkusz bardzo przydaje się do statystyk. Jest to dosyć rozbudowany arkusz (makra itp) i zajmuje około 11MB. Dodatkowo ma miejsce na statystyki z MTT oraz z Cash games (troche malo ale zawsze jest).
    P.S. Zapożyczone from massca :wink:

    http://www.mowrmowr.com/poker

    @Gaweeda
    Check this out: www.pokertracker.com/ptsupported.html

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Poker Tracker + Poker Ace HUD

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    http://www.calculatempro.com/


    bardzo dobry dla początkujących jest w nim wszystko, liczy outs, pot oddsy procentową szanse na wygranie, hand rank, zresztą sami sprawdzcie na stronce,

    license key zdobywa sie poprzez depozyt do wybranego na stronie pokeroomu

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    http://www.pokeroffice.com/

    Coś na podobieństwo PT + PA HUD, trochę muli przy odczycie z baz danych przy większej ilości rozdań ale ogolenie styka.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Poker Tracker + Poker Ace HUD

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez seha
    http://www.pokeroffice.com/

    Coś na podobieństwo PT + PA HUD, trochę muli przy odczycie z baz danych przy większej ilości rozdań ale ogolenie styka.
    to ściągnij sobie MySQL server 4.1 i zainstaluj, przerób (jest opcja w PO) bazę danych na mysql, odpal i zobacz efekty

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Poker Tracker + Poker Ace HUD + (od czasu do czasu) PokerStove

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Gaweeda
    A co do Pockertrackera - dziala on na UB ?
    Wg. dokumentacji działa, ale nie sprawdzałem, ponieważ nie gram na UB. Mimo wszystko sądzę, że można ufać dokumentacji - PT na pewno działa ze Starsami, Absolute, Full Tilt, Party, Cryptologic (w moim przypadku Littlewoods) oraz Tribeca (w moim przypadku Blue Square). W sieci Tribeca obsługiwane są tylko stoliki.

    IMO te $55 za taki soft jak PT to jest darmocha.

    jdx