Strona 1 z 91 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie dotyczące Netellera najpierw zerknij do FAQ Netellera
    http://www.neteller.prv.pl/

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Fajna sprawa! Niech Ci neteler placi za nowych klientow!

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Mialbym kilka uwag:
    1) Jak dokonać certyfikacji konta? Nie wiem, czy mam w tym przypadku racje, ale w tej chwili chyba sama rejestracja konta bankowego jest rowna z certyfikacja, wiec nie ma konicznosci wysylania scanow.
    2)Jaki jest koszt używania karty Netellera? Warto wspomniec rowniez o oplacie zwiazanej z zamiana USD/CAD i w jaki sposob mozna sprawdzic aktualny kurs
    3)W jaki sposób zarejestrować konto bankowe w Netellerze? Nieistotne podawanie numerow SWIFT poniewaz transakcja i tak jest realizowana przez IBAN...znacznie wazniejesze to pelne nazwy banku
    4)przydalyby sie informacje o samej karcie... co zrobic kiedy zgubimy PIN, czy da sie zwiekszyc limit dzienny karty (nie da sie) itp.

    Jak cos jeszcze wymysle to postarm sie napisac :twisted:

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    OK. Licze wlasnie na takie uwagi.
    W wolnej chwili zrobie aktualizacje.

    pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    To ja mam jeszcze jedno pytanie, niby tylko pośrednio związane z Netellerem, no ale..

    W jakich bankomatach można wypłacać nominały 10, 20zł? W sumie dosyć to ważne przy wyłacie kartą Netellera.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    W Kredyt Banku na pewno sa nominaly 20zl.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    BZ WBK wyplaca dziesiatki, choc ja zazwyczaj wpisuej tak, zeby wyszla pelna suma i korzystam z bankomatow ING

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    Mialbym kilka uwag:
    1) Jak dokonać certyfikacji konta? Nie wiem, czy mam w tym przypadku racje, ale w tej chwili chyba sama rejestracja konta bankowego jest rowna z certyfikacja, wiec nie ma konicznosci wysylania scanow.
    http://haker.nie-spamuj.eu/phishing.html
    Potwierdzam, mam konto premier rejestrujac jedynie konto bankowe
    _

    Ja bym jeszcze mial takie pytanie, jaki jest limit dzienny wyplaty karta? ( jesli sie nie myle to 2000pln? ) ale glownie chodzi mi o to co ustala ten limit, i jakie sa limity podczas wyplaty w innym kraju.

    W jakich bankomatach można wypłacać nominały 10, 20zł? W sumie dosyć to ważne przy wyłacie kartą Netellera.
    W PKO sa 20z
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 13:48

  9. #9
    Witam.

    Założyłem konto mam status premier przysłali mi kase na konto aktywowałem itd. teraz chcę wpłacić pieniądze na konto neteller. Mogę to zrobić za pomocą przelewu ale na jaki numer konta ? Czy na ten numer konta którym przelali mi mikroprzelew. Co wpisać w pole "tytuł przelewu" w niektorych portalach to bardzo ważne.

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez radek0444
    Ja bym jeszcze mial takie pytanie, jaki jest limit dzienny wyplaty karta? ( jesli sie nie myle to 2000pln? ) ale glownie chodzi mi o to co ustala ten limit, i jakie sa limity podczas wyplaty w innym kraju.
    1000 dolarow...