Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Konwersja wideo

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Witam. Nakręciłem filmik ze swojej gry w camtassi, ale nie mam go jak wrzucić ponieważ po zapisaniu go przez camtasie zajmuje 1,5GB wie ktoś jak go zmniejszyć?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Ja polecam Format Factory. Niezle narzedzie do konwersji i prostej edycji formatu.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A możecie podać listę darmowych lub bardzo tanich programów do tworzenia i obróbki video? Chodzi o narzędzie dla człowieka, który z takiego programu skorzysta raz a rok albo i rzadziej.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Chyba najprostszy jest Program VirtualDub 1.8.8 Build 30091 - dobreprogramy

    Nie jest rozbudowany ale do wycinania scen i konwertowania video wystarcza. Ale jak chcesz się bawić w authoring "raz na rok" to możesz zawsze pobrać triala jakiegoś pro narzędzia i zrobić swoje za darmo i bez piracenia

    Programy - Obróbka i konwersja video - dobreprogramy

    ps. kiedyś dawno temu jak zgrywałem swoje stare "operatorskie dokonania" z VHS i przerabiałem je na DVD z menu (a jak! to korzystałem z programu Ulead w połączeniu z jeszcze jednym którego już nie pamiętam
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 31-03-2009 o 14:06

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    VirtualDub jest niezły, to prawda, ale trzeba się w niego nieco wgryźć i zdaje się ma ograniczony zestaw kodeków do wykorzystania.

    Jako totalny kombajn, na dodatek zajebiście prosty w obsłudze polecam Total Video Converter Total Video Converter -- AVI to MPEG Converter, Convert Video Youtube FLV to MPEG Converter,AVI to DVD Converter,AVI to DivX Converter

    Co prawda nie jest darmowy, ale ma wersję demo na 14 dni co przy korzystaniu raz na rok i formacie komputera w między czasie nie powinno sprawić kłopotu

    Konwertuje WSZYSTKO ze WSZYSTKIEGO. DVD, filmy na komórkę, do inetrnetu, divx, etc. Nawet napisy od razu wklei do filmu jak trzeba, czy skleji całość z kilu plików. Przy tym podkreślam, że jest zajebiście prosty w obsłudze. Polecam.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez jarecky Zobacz posta
    Ja polecam Format Factory. Niezle narzedzie do konwersji i prostej edycji formatu.
    Heh;/spróbowałem i wyskakuj błąd przy próbie konwersji pliku z camtasii;/

    edit: virtualdub też nie obsługuje plików z rozszerzeniem .camrec
    Ostatnio edytowane przez piachu01 ; 31-03-2009 o 15:25

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no bo pewnie najpierw musisz zapisac camstasia plik do jakiegos normalnego formatu typu avi ;p

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Wiesz jak? Bo pierwszy raz używam camtasi i nawet nie widzę takiej opcji

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    tak jak napisał Sebkrol zapisz w .avi (przy zapisywaniu w Camtasia chyba jest możliwość wybory formatu) i później z .avi musisz szukać conventerów do bardziej ekonomicznych formatów. Dobry jest MPEG tak jak pisał Pepone.